"Küçük bir diktatör değilim"

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, takım arkadaşı David Villa ile aralarında sorun olmadığını söylerken, hakkında çıkan iddialarda cevap verdi

02 Kasım 2012, Cuma 14:04
A A

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi; takım arkadaşlarının, kendisinin saha içi ve dışında baskın olduğunu düşündüğü yönündeki haberlere gülüp geçtiğini söyledi.

25 yaşındaki oyuncunun son 2 sezondur, Cristian Tello, Isaac Cuenca ve David Villa ile arasında yüksek tansiyon olduğu iddia edilirken Messi, özellikle Villa ve diğer takım arkadaşları ile arasında hiçbir problem olmadığını ifade etti.

Sports'a konuşan Messi, "Küçük bir diktatör mü?" İnsanların ne dediği umrumda değil. Bütün takım arkadaşlarım böyle olmadığımı biliyor. Gelmiş geçmiş en iyi Barcelona'nın parçası olmak bir ayrıcalık. Sadece başarılarımızdan dolayı değil, oynama şeklimizden dolayı da söylüyorum." dedi.

Arjantinli yıldız, Cristiano Ronaldo'nun adını söyleyerek moralini bozmaya çalışan rakip takım taraftarlarından etkilenmediğini ifade ederek, "Bu tezahüratları umursamıyorum. Rakip taraftarların sizin dikkatiniz dağıtmaya çalışması çok normal" diye konuştu.

Öte yandan El Mundo Deportivo'ya da ezeli rakipleri Real Madrid hakkında görüş bildiren Messi, "Madrid dünyanın en iyi takımlarında biri ve onlara karşı oynamak her zaman çok güzel derken, sürekli karşılaştırıldığı Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo için "O en iyilerden biri" dedi. Messi, özellikle Barcelona maçlarındaki sert oyunuyla eleştirilen Pepe hakkında ise, "O çok iyi bir defans oyuncusu" ifadelerini kullandı.

Ajansspor

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;