Kuma kavgası!

Sivas'ta babası gibi eşinin üzerine kuma getiren 33 yaşındaki Murat Ş., buna karşı çıkan öz annesi ve onun kumasını dövdü. Babası 75 yaşındaki K.Ş. de Murat Ş.'ye destek verdi.

07 Kasım 2009, Cumartesi 13:42
A A

Merkeze bağlı Herekli Köyü'nde oturan K.Ş., resmi nikahlı eşi Ş.Ş.'nin üzerine M.A.'yı kuma getirdi. K.Ş.'nin M.A.'dan olan oğlu Murat Ş. de babasının yolunu izledi. Murat Ş. 4 çocuğunun annesi resmi nikahlı eşi S.Ş.'nin üzerine Malatya’dan Ş.E.'yi kuma getirdi.

KARŞI ÇIKAN 2 KADIN DAYAK YEDİ

Gelinlerinin üzerine kuma getirilmesine karşı çıkan Murat Ş.'nin öz annesi 55 yaşındaki M.A. ile üvey annesi 75 yaşındaki Ş.Ş. getirilen kumanın geri gönderilmesini istedi. K.Ş ise oğlu Murat'a destek verdi.
Çıkan tartışma sırasında Murat Ş. öz annesi M.A.'yı tekme tokat dövmeye başlayınca üvey annesi Ş.Ş. engel olmak istedi. Murat Şahin, üvey annesini de dövdü.

M.A. ile Ş.Ş, jandarmaya başvurarak Murat Ş.'nin kendilerini dövdüğünü, babası K.Ş.'nin de ona yardımcı olduğunu söyledi. İki kadın hastanede tedavi görürken, baba-oğul gözaltına alınarak soruşturma başlatıldı.

Hilal YÜKSEL/SİVAS, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;