Kupa'nın hakemleri belli oldu

Pazar, 06 Haziran 2010 - 17:05

Kupa'nın hakemleri belli oldu

Güney Afrika’nın ev sahipliğinde 11 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Kupası finallerinin ilk 16 maçının hakemleri belirlendi.

Maçlar ve hakemleri şöyle:

11 Haziran Cuma
----------------
1. (A Grubu) Güney Afrika-Meksika:
Hakem: Ravshan İrmatov (Özbekistan), Yardımcı hakemler: Rafael İlyasov (Özbekistan), Bakhadyr Kochkarov (Kırgızistan), Dördüncü hakem: Subkhiddin Mohd Salleh (Malezya)
2. (A Grubu) Uruguay-Fransa:
Hakem: Yuichi Nishimura (Japonya), Yardımcı hakemler: Toru Sagara (Japonya), Jeong Hae-sang (Güney Kore), Dördüncü hakem: Joel Aguilar: (Slovenya)

12 Haziran Cumartesi
--------------------
3. (B Grubu) Arjantin-Nijerya:
Hakem: Wolfgang Stark (Almanya), Yardımcı hakemler: Jan-Hendrik Salver (Almanya), Mike Pickel (Almanya), Dördüncü hakem: Khalil Al-Ghamdi (Suudi Arabistan)
4. (B Grubu) Güney Kore-Yunanistan:
Hakem: Michael Hester (Yeni Zelanda), Yardımcı hakemler: Jan Hendrik Hintz (Yeni Zelanda), Tevita Makasini (Tonga), Dördüncü hakem: Martin Vazquez (Uruguay)
5. (C Grubu) İngiltere-ABD:
Hakem: Carlos Simon (Brezilya), Yardımcı hakemler: Altemir Hausmann (Brezilya), Roberto Braatz (Brezilya), Dördüncü hakem: Eddy Maillet (Seyşeller)

13 Haziran Pazar
----------------
6. (C Grubu) Cezayir-Slovenya:
Hakem: Pablo Pozo (Şili), Yardımcı hakemler: Patricio Basualto (Şili), Francisco Mondria (Şili), Dördüncü hakem: Peter O’Leary (Yeni Zelanda)
7. (D Grubu) Almanya-Avustralya
Hakem: Marco Rodriguez (Meksika), Yardımcı hakemler: Jose Luis Camargo (Meksika), Alberto Morin (Meksika), Dördüncü hakem: Joel Aguilar (Slovenya)
8. (D Grubu) Sırbistan-Gana:
Hakem: Hector Baldassi (Arjantin), Yardımcı hakemler: Ricardo Casas (Arjantin), Hernan Maidana (Arjantin), Dördüncü hakem: Subkhiddin Mohd Salleh (Malezya)

14 Haziran Pazartesi
--------------------
9. (E Grubu) Hollanda-Danimarka:
Hakem: Stephane Lannoy (Fransa), Yardımcı hakemler: Eric Dansault (Fransa), Laurent Ugo (Fransa), Dördüncü hakem: Roberto Rosetti (İtalya)
10. (E Grubu) Japonya-Kamerun:
Hakem: Olegario Benquerenca (Portekiz), Yardımcı hakemler: Jose Cardinal (Portekiz), Bertino Miranda (Portekiz), Dördüncü hakem: Oscar Ruiz (Kolombiya)
11. (F Grubu) İtalya-Paraguay:
Hakem: Benito Archundia (Meksika), Yardımcı hakemler: Hector Vergara (Kanada), Marvin Torrentera (Meksika) Dördüncü hakem: Joel Aguilar (Slovenya)

15 Haziran Salı
---------------
12. (F Grubu) Yeni Zelanda-Slovakya:
Hakem: Jerome Damon (Güney Afrika), Yardımcı hakemler: Celestin Ntagungira (Ruanda), Enock Molefe (Güney Afrika), Dördüncü hakem: Ravshan İrmatov (Özbekistan)
13. (G Grubu) Fildişi Sahili-Portekiz:
Hakem: Jorge Larrionda (Uruguay), Yardımcı hakemler: Pablo Fandino (Uruguay), Mauricio Espinosa (Uruguay), Dördüncü hakem: Martin Vazquez (Uruguay)
14. (G Grubu) Brezilya-Kuzey Kore:
Hakem: Viktor Kassai (Macaristan), Yardımcı hakemler: Gabor Eros (Macaristan), Tibor Vamos (Macaristan), Dördüncü hakem: Subkhiddin Mohd Salleh (Malezya)

16 Haziran Çarşamba
-------------------
15. (H Grubu) Honduras-Şili:
Hakem: Eddy Maillet (Seyşeller), Yardımcı hakemler: Evarist Menkouande (Kamerun), Bechir Hassani (Tunus), Dördüncü hakem: Yuichi Nishimura (Japonya)
16. (H Grubu) İspanya-İsviçre:
Hakem: Howard Webb (İngiltere), Yardımcı hakemler: Darren Cann (İngiltere), Michael Mullarkey (İngiltere), Dördüncü hakem: Martin Hansson (İsveç).