Kylie Jenner'ın beğeni rekoru!

Kylie Jenner Instagram’ı yıktı geçti! Beyaz elbisesiyle verdiği seksi poz, 1 saatte 1 milyon beğeni aldı!

20 Temmuz 2017, Perşembe 10:35
A A

Kylie, geçtiğimiz hafta ablası Kendall ile birlikte, mayo koleksiyonları için çok çalıştı. Ancak bu hafta, dünya çapında büyük bir başarı yakalamış olan makyaj markasının tanıtımlarına geri dönen 19 yaşındaki ‘Keeping Up With the Kardashians’ yıldızı, paylaştığı iki fotoğrafla ortalığı yıktı geçti.

Rapçi Tyga’nın eski sevgilisi olan güzel, herhangi bir açıklama yapmadan fotoğrafını paylaştı ama takipçileri onu ‘seksi’ ‘ateşli’ ‘inanılmaz güzel’ gibi yorumlara boğdu.

Beyaz mini bir elbise giyen Kylie, içine sütyen giymeyerek yine sınırları zorladı.

Kylie’nin bu paylaşımı 1 saat içinde 1 milyon beğeni aldı! Kanepede rahat bir şekilde oturan reality show yıldızı uzun saçlarını açık bırakmıştı. Bileğinde son derece dikkat çeken bir bilezik olan Kylie, tasarımcısı hakkında bir bilgi vermedi.

 Aynı gün içinde göbeği açık beyaz tişörtüyle poz veren Kylie’nin yanında en yakın arkadaşlarından biri olan Jordyn Woods vardı.

Kylie ve Kendall’ın mayo koleksiyonları şimdiden moda dünyasına damgasını vurdu. 23 parçalık kapsül bir koleksiyon yapan güzel kardeşler, plaj modasını ele geçirecek gibi duruyorlar.

Jenner en son ise sokakta bu halde arabasına binerken görüntülendi.