Kylie ve Kendall Jenner'ı geride bıracak teyze kızı: Natalie Zettel

Kardashian ve Jenner ailelerinin o kadar çok ünlü üyesi var ki, asıl isimlerin yanında gölgede kalıyorlar. Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde tesadüfen keşfedildi. Kardashian'ların teyze kızı moda dünyasına güçlü bir giriş yaptı. 

12 Ekim 2017, Perşembe 10:24
A A

Kardashian ve Jenner ailelerinin tanınmayan bir üyesi daha ortaya çıktı. Emin adımlarla moda dünyasına giriş yapan Natalie Zettel kuzenleri Kylie Jenner ve Kendall Jenner'ı kıskandıracak gibi. 

Genç kız Kardashian/Jenner ailesinin kuzenlerinden biri. 18 yaşındaki genç kızın annesi Karen Houghton, Kardashian ve Jenner kardeşlerin anneleri Kris Jenner'ın kız kardeşi.

 Kylie ve Kendall estetik ameliyatlardan geçmemiş olsa birbirlerine çok benzedikleri de ortada.

Teyze kızlarının hepsinin sahip olduğu şöhrete rağmen o daha sade bir yaşamı tercih etmiş. Bunun sebebi anne Karen Houghton olabilir. Çünkü annes Karen ile teyze Kris ile pek de iyi anlaşamıyor. İki kardeşin arası açık. Buna rağmen kuzenler ise zaman zaman bir araya geliyor. 

Kuzenlerine kıyasla doğallığı tercih ediyor olsa da, onlarla aynı genlere sahip olduğu ortada. Yine de böyle bir ailenin mensubu olup da gösteri dünyasından uzak kalmak çok zor. Natalie de yakın zamanda modellik kariyerine başladı.