Laf Bende Kalmasın sürpriz konuğuyla bugün başlıyor!

Yeşim Salkım, Mehmet Coşkundeniz ve Seçkin Piriler’in magazin konularını derinlemesine konuşacağı ve konuşturacağı program izleyicisiyle buluşacak. İlk programda sürpriz bir konuğun ağırlanacağı Laf Bende Kalmasın programı bugün 09:00’da Lifetime TV'de...

06 Kasım 2017, Pazartesi 05:01
Laf Bende Kalmasın sürpriz konuğuyla bugün başlıyor!
Lifetime TV, her sabah 09:00'da yayınlanacak renkli ve yeni magazin programı "Laf Bende Kalmasın" ile evlerinize konuk oluyor.

Seçkin Piriler, Yeşim Salkım ve Mehmet Coşkundeniz'in yer alacağı "Laf Bende Kalmasın" programı 6 bugün izleyicisi ile buluşuyor.

Laf Bende Kalmasın, günün magazin olaylarını, konunun muhatabı ünlü konuklarıyla derinlemesine irdeleyecek, sorular yanıtlarını programda bulacak.

Laf Bende Kalmasın samimi tarzıyla sabah programlarının vazgeçilmezi olmaya aday.


LIFETIME TURKEY KANALINI NASIL İZLERİM?


Lifetime Turkey tüm platformlarda; Türksat 4A uydusu, Digiturk 52, D Smart 37, Teledünya 38, Tivibu 61, TurkcellTV+31, Filbox 30.

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz 'erkekler arada bir kaçamak yapmalı' diyen Hülya Avşar'ın sözlerini yorumladıAşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz 'erkekler arada bir kaçamak yapmalı' diyen Hülya Avşar'ın sözlerini yorumladı
Her ilişki 'ciddi' değildirHer ilişki 'ciddi' değildir