Önceki Fotolar

Lanvin 2018 ilkbahar koleksiyonu

Olivier Lapidus, 27 Eylül'de Paris'te Le Grand Palais'de sunulan Lanvin'deki ilk koleksiyonu için, modanın özüne geri döndü ve koleksiyonunda 21. yüzyılı yansıttı

25 Ocak 2018, Perşembe 15:52
A A

Olivier Lapidus, yeni sezon koleksiyonu için ilhamını figüratif unsurlardan alıyor. Art Deco stilden alan seride markanın ismi ve baş harfleri bile, Art Deco yazı tiplerinde, "LANVIN" ve "JL" haline geliyor. Lanvin, yeni sezonda hafif ve eğlenceli bir yaz mevsimi vadediyor.

Zarif elbiseler, çıplak omuzlar, kompleks kesimler; uzun, kısa ve İspanyol paça pantolonlar sezonun ana siluetlerini oluştururken, kumaşlarda: ipek jorjet, ipek krep, kapitone pamuklular dikkat çekiyor.

Olivier Lapidus için yeni bir meydan okuma olan aksesuarlar koleksiyon bünyesinde cömertçe sunuluyor. Güneş gözlüklerinde Lanvin ismi gizemli şekilde yer alırken, elektrik mavi botlar ve sırt çantaları dikkat çekiyor. Kolyeler, boyunluklar, küpeler, soluk altın veya rutenyumdan bilezikler, Jeanne Lanvin'in papatya ve yonca elementlerini le 30’lu yılların esintilerin taşıyor.