League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde puan durumu ne? Yarış kızışıyor!

Türkiye’nin tek profesyonel e-spor ligi olan League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nin 4. haftasında zirve mücadelesi kızıştı

06 Temmuz 2017, Perşembe 15:51
A A
Türkiye’nin tek profesyonel e-spor ligi League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 4. hafta liderlik heyecanıyla kapandı.

Ligin başlangıcından beri yenilgi yüzü görmeyen Oyunfor.CREW ve geçtiğimiz iki haftayı lider kapatan BAU SuperMassive eSports, 4. haftanın sonunda 14’er puanla zirveyi paylaşırken, haftayı 13 puanla tamamlayan 1907 Fenerbahçe e-spor zirve yarışından kopmadığı mesajını verdi.
 

HAFTANIN TAKIMI VE OYUNCUSU


Haftanın beşlisinde Oyunfor.CREW’dan Elwind, Naehyun ve Mocha’yla Dark Passage.BKM Express’ten Cinkrof ve HolyPhoenix başarılı oyunlarıyla öne çıkan isimler oldu. Haftanın oyuncusu Oyunfor.CREW’dan Elwind olurken, haftanın takımı Dark Passage.BKM Express olarak belirlendi.
 

8 TAKIM MÜCADELE EDECEK


Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde yer alan 8 takımın 7 hafta sürecek mücadelesinin ardından çeyrek ve yarı finalde de başarı elde ederek zirveye yerleşen iki takım, League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonu belirlemek için karşı karşıya gelecek.

LEAUGE OF LEGENDS PUAN DURUMU 

LEAGUE OF LEGENDS MAÇLARI NASIL İZLENEBİLİR?


Mevsimin tüm karşılaşmaları, League of Legends Türkiye'nin resmi Twitch kanalından veya YouTube kanallarından canlı olarak yayınlanıyor. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;