LG'nin Tableti Eylül'de Duyurulacak

LG Optimus Pad adını verdiği yeni tabletini Eylül ayı içersinde duyurmayı planlıyor. Peki, cihazın ortaya çıkmış özellikleri neler?

Pazartesi, 06 Eylül 2010 - 13:23

LG'nin Tableti Eylül'de Duyurulacak

Güney Koreli üretici LG'nin mobil dünyada daha etkin olabilmek adına attığı adımların önemli bir ayağını temsil eden Optimus Pad isimli tablet, kısa bir süre içersinde duyurulacak. Bir internet sitesinin haberine göre cihaz 14 Eylül tarihinde duyurulmuş olacak. Peki, bu cihazın özellikleri neler?

LG bu konuda resmi bir açıklama yapmamış olsa da sızdırılmış bazı bilgiler de yok değil. Android işletim sistemine sahip olan cihazın Android 2.2 Froyo yüklü olarak geleceği belirtilmiş. Tegra2 platformu üzerine kurgulanan donanım aynı zamanda birçok yönden ilk olma özelliğini de taşıyor. Cihazın donanımsal anlamdaki gücü sır gibi saklanırken, LG'nin son derece güçlü bir cihaz hazırlamış olduğu da gelen duyumlar arasında. Yumuşak dış hatlara sahip olan tablet bilgisayarın bu yılın son çeyreğinde pazara sunulmuş olması bekleniyor. Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.