Liderler nerede oy verecek?

Anayasa değişikliğine ilişkin 12 Eylül 2010'da yapılacak referandumda liderlerin oy kullanacağı sandıklar da belli oldu

Cuma, 10 Eylül 2010 - 11:54

Liderler nerede oy verecek?

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, referandumdaki oyunu da Ankara’da Çankaya İlköğretim okulunda kullanacak. Gül, 1103 numaralı sandıkta oyunu kullanacak.

Ramazan Bayramını Antalya’da geçiren TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ise oyunu Antalya’da kullanacak. Şahin, referandumda oyunu, Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Atatürk İlköğretim Okulunda saat 10.30’da kullanacak.

BAŞBAKAN ERDOĞAN ÜSKÜDAR'DA

Bayramı İstanbul’da geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da oyunu İstanbul’da kullanacak. Başbakan Erdoğan, Üsküdar’a bağlı Burhaniye Mahallesindeki Burhaniye İlköğretim Okulunda, 2130 numaralı sandıkta oyunu atacak.

Halen İstanbul’da bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise buradaki programına göre İstanbul veya Ankara’da oyunu kullanacağı bildirildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise referandumda oyunu Ankara’da kullanacak. Bahçeli, Çankaya ilçesindeki Anıttepe İlköğretim okulunda 4329 numaralı sandıkta oy verecek.

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş ve Demokrat Parti Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk da referandumdaki oylarını İstanbul’da kullanacak.