Lionel Richie kızının seks bağımlısıyla olduğunu duyunca...

Lionel Richie, 19 yaşındaki kızı Sofia’nın 3 çocuk babası seks bağımlısı 34 yaşındaki Scott Disick ike aşk yaşamasının onu şok ettiğini açıkladı.

05 Ekim 2017, Perşembe 11:45
A A

68 yaşındaki efsane müzisyen Lionel Richie, en küçük çocuğu olan Sofia Richie’nın erkek arkadaşı seçşmi yüzünden kötü günler geçiriyor.

Çarşamba günü konuşan Richie, kızının yeni ilişkisi sorulduğunda “Ölmekten korkuyorum, dalga mı geçiyorsunuz? Nasıl şokta olmam! Ben bir babayım, yapmayın bunu” şeklinde yaşadığı endişeyi açığa vurdu.

Öte yandan Sofia ve Scott Disick, eylülün sonlarından beri dolu dizgin bir aşk yaşıyorlar. Yaşadıklarını etraftan gizleme derdinde olmayan çiçeği burnunda çift geçtiğimiz günlerde aşk tatilinde görüntülendiler. Her fırsatta öpüşen romantik ikili aşklarını bütün dünyaya duyurdu.

34 yaşındaki reality show yıldızı Scott Disick, Kourtney Kardashian’ın eski kocası. 3 çocuk babası olan çılgın yıldız, boşandığından beri sayısız kadınla görüntülendi. Seks bağımlısı olduğunu itiraf eden olaylı isim, Bella Thorne ile yaşadığı ‘tuhaf’ ilişkiyle de gündemi sallamıştı.