Liseli Suzan Sever favori

Pazartesi akşamı yapılacak Miss Hamburg güzellik yarışması için geri sayım başladı. Birinci seçilecek güzel Hamburg'u Miss Germany 2011 yarışmasında temsil edecek

Cumartesi, 27 Kasım 2010 - 19:27

Liseli Suzan Sever favori

Miss Hamburg için finale kalan 16 kız kentin sosyete semti Harvestehude'deki Club Ziro'da genel prova ve fotoğraf çekimlerine katıldılar. Milliyet'in haberine göre Szinemedia tarafından organize edilen yarışmada tek Türk kökenli aday olan 19 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Suzan Sever ilginin odağı oldu.

FAVORİLER ARASINDA

Daha önce çeşitli televizyon ve mankenlik çekimlerine katıldığı için diğer adaylardan çok daha profesyonel hareket eden güzel kızımız şimdiden favoriler arasında gösteriliyor. İlk kez parlamento binasındaYarışmanın ilk kez eyalet parlamentosunu da içinde barındıran tarihi binada yapılacağını söyleyen organizatör Szina Paetzoldt, “Yarışmada fizik güzelliği kadar akıl ve genel kültür bilgisinin de önemli olacağı için böyle seçkin bir mekanı yarışma yeri olarak seçtikö dedi. Blankenese Lisesi'nde imtihanlara hazırlanan Suzan Sever, “Liseden mezun olunca üniversitede mimarlık okumak istiyorum. Müzik, sanat ve şov dünyasını seviyorum. Yarışmayı bu alanda da ilerlemek için bir imkan olarak görüyorum. Hedefim dereceye girmek dedi.