Locadan Ajda 1500 TL

Reina'da konser veren Ajda'yı locada izlemek isteyenler 1500 lira ödedi

10 Ekim 2009, Cumartesi 12:05
A A

Süperstar Ajda Pekkan, önceki gece Reina ve Club Finans Xclusive işbirliğiyle düzenlenen yemekli VIP gecede konser verdi. Yaklaşık 2 bin kişinin izlediği konserde Pekkan, geçen ay modacısı Nur Yerlitaş’ın ofisinde prova sırasında kırılan ayağındaki alçıyı çıkarttırmasına rağmen yine kovboy çizmeleri giymeyi tercih etti.

Süperstar'dan göbek şov

Mini etekli, omuzlarını açıkta bırakan folklorik sarı kıyafeti ve enerjisiyle genç kızlara taş çıkartan Pekkan, sahnede kaldığı iki saatte muhteşem bir performans sergiledi. Pekkan bir ara göbek şov da yaptı. Konserde Pekkan’ı locadan izlemek isteyenler 1500 TL, stantta takip etmek isteyenler ise 500 TL ödedi.

Tarkan’ın yerine Ortaç

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserinde Tarkan ile düet yapan Pekkan, bu kez kendisini izlemeye gelen Serdar Ortaç’ı sahneye çağırdı. Pekkan, Tarkan’la arası açık olan Ortaç’ın son single albümüne verdiği “Resim” isimli bestesini birlikte seslendirdi ve Ortaç’a sahnede övgüler yağdırdı. Geçen günlerde Hasankeyf’te konser veren Pekkan, “Oraya âşık oldum. Hasankeyf’in kurtarılması için elimden geleni yapmaya hazırım” dedi.

MİLLİYET

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;