Lugano derbide yok

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Lugano dün akşam saatlerinde Türkiye'ye döndü ve bomba gibi açıklamalar yaptı. Uruguaylı futbolcu, “20 saattir yollardayım, yorgunum. Derbide forma giymem imkansız” diye konuştu

Lugano derbide yok

Uruguay’da oynadığı Kosta Rika maçından sonra dün akşam saatlerinde İstanbul’a dönen Fenerbahçe’nin cengaveri Lugano, şok bir açıklama yaparak Beşiktaş karşısında oynamasının mümkün olmadığını söyledi.

Foxspor Muhabiri Elvan Arat’a açıklamalarda bulunan Uruguaylı yıldız şöyle konuştu: “Deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağımız maçın zor olacağının farkındayım. Taraftarlarımızın da beni sahada görmek istediğini duydum, fakat bu mümkün değil. Bir gün önce milli maçta forma giydim ve önceki gece Türkiye’ye gelmek için yola çıktım. Tam 12 saat uçakla Uruguay’dan İspanya’nın Madrid şehrine gittim. 5 saat Madrid havaalanında bekledikten sonra 4 saatte Madrid’den İstanbul’a uçtum. Yani yaklaşık 20 saattir yollardayım. Beşiktaş’a karşı forma giymek isterim, fakat çok yoruldum, makine değilim, insanım.”