Madonna'ya özendi

'Madonna'nın şovundan sonra kendimizi çok ezik hissettik' diyen Ajda Pekkan sahnede uçmaya hazırlanıyor

29 Haziran 2012, Cuma 07:55
A A

Ajda Pekkan şarkıcının seyircinin üstüne sahneden atlaması ve seyircilerin ellerinin üstünde bir süre gezdirilmesi anlamına gelen “stage diving” ile yine bir ilkle adından söz ettirecek.

13 Temmuz’da Kuruçeşme Arena‘daki konserine yabancı dansçılarla hazırlık yapan Pekkan, konserde seyirciler için müthiş bir de sürprize imza atacak. Pekkan, rock ve metal camiasında yaygın olan, şarkıcının seyircinin üstüne sahneden atlaması ve seyircilerin ellerinin üstünde bir süre gezdirilmesi anlamına gelen “stage diving” ile yine bir ilkle adından söz ettirecek.

Sahnede 3 kostüm değiştireceğini açıklayan Pekkan, “Benim ne yapacağım belli olmaz, biliyorsunuz ben her zaman çok cesurum” diyerek espri yaptı ve “Madonna’nın şovundan sonra kendimizi çok ezik hissettik. Ama tabii orada inanılmaz bir yatırım vardı, böyle büyük şovlar için para ve zaman çok önemli. Madonna’nın şovu en az 1 yıllık çalışmanın ürünü. 1 - 2 yıldan önce öyle bir prodüksiyon söz konusu olmaz ama biz de onu aratmayacak muhteşem bir şov hazırlıyoruz” dedi. Pekkan, konserde son dönemin popüler şarkılarından “Nosa Nosa”nın farklı yorumu ile bu yazın hiti olan “Ben Yanmışım”a da yer verecek.

Pekkan’ın yapacağı ‘Stage diving’ hareketini daha önce Lady Gaga da konserlerinde kullanmıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;