Magazin Turu: Caner Erkin yaptırdı Şükran Ovalı vazgeçti

Şu aralar magazin gündemi dolu dolu... Bir türlü durulmayan magazin ortamında ise yaşananları takih etmek zorlaşıyor. Ama merak etmeyin PAZAR POSTASI kaçıranları Magazin Turu'na çıkarıyor. İşte Suna Akyıldız'ın hazırladığı MAGAZİN TURU!..

24 Eylül 2017, Pazar 10:39
A A
Rafet’in 4 milyon liralık sarayı

Rafet’in 4 milyon liralık sarayı

Rafet El Roman, Tuğba Altıntop’tan olan kızları Su (19), Şevval (17) ve Yeşim Eryıldırım’dan olan oğlu Edvan (7) ile Almanya-Reinheim’de yaşıyor.

İşte Rafet El Roman’ın çocukları ile yaşadığı üç katlı, havuzlu, altı odalı muhteşem evi. Villanın fiyatının 1 milyon euro (4 milyon lira) olduğu söyleniyor. Rafet El Roman zamanının büyük bir bölümünü havuz başında geçiriyor.

Kapıdan döndü

Kapıdan döndü

Caner Erkin yaz başında eşi Şükran Ovalı’nın yüzünü koluna dövme yaptırmıştı. Şükran Ovalı da uzun zamandır eşinin adını koluna dövdürmek istediğini söylüyordu. Bebek’te dövmeciye gitti ama son anda fikrini değiştirip geri döndü. Şükran Ovalı çevresine, “Herkes uğursuzluk getirir, ayrılırsınız diyor. Korktum vazgeçtim” dedi.

Sevgilisini ikna etmeye çalışıyor

Sevgilisini ikna etmeye çalışıyor

Puhu TV’deki ‘Fi’nin Duygu’su Serenay Sarıkaya, iki yıldır meslektaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşıyor. Çekimleri başlayan dizide bu sezon sevgilisinin de oynamasını isteyen Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin’i ikna etmeye çalışıyormuş. Kerem Bürsin’in konuk oyuncu olarak dizide rol alacağı söyleniyor.

Bonkör Patron

Bonkör Patron

Demet Akalın, yaz boyunca verdiği konserlerle şehir şehir dolaştı. Yazın konser rekorunu kırdığını söyleyen Demet Akalın kuaförü, stilisti ve basın danışmanını tatile Amerika’ya götürdü. Demet Akalın “Tüm ekip hem yorgunluk atacağız hem de müzikalleri izleyeceğiz. Yiyip içip gezeceğiz” dedi. Eşi Okan Kurt kızı Hira ile İstanbul’da kalacak.

Dövmelerinden vazgeçmedi

Dövmelerinden vazgeçmedi

Stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu’nun birçok marka reklam için peşinde. Çok teklif alan Eliz Sakuçoğlu hiçbirini beğenmiyormuş. Ya parayı az buluyormuş, ya da markanın tarzına uygun olmadığını düşünüyormuş. En son bir mayo firması modellik yapması için bir teklif sunmuş. Ancak dövmelerinin fotoşopla silinmesini şart koşmuşlar. Eliz Sakuçoğlu “Dövmelerim benim bir parçam” deyip kabul etmemiş