Magazin turu

Tuba Büyüküstün nerede yakalandı? Hangi ünlünün ayak fetişi var? Hepsi 'Magazin Turu'nda

22 Nisan 2010, Perşembe 16:29
A A

Şarkıcı Ajda Pekkan hayattaki en büyük tutkusunun ayakkabılar olduğunu açıkladı. Nişantaşı'nda ayakkabı alışverişi yaparken yakalanan süperstar, "Bende ayak fetişi var. Dolayısıyla ayakkabılara da zaafım var. Evde sayısını bilmediğim kadar ayakkabı var. Ama hala vitrinde bir ayakkabı görünce almadan duramıyorum" dedi.

'Aşk-ı Memnu'da gerilim zirveye çıkıyor. Adnan Bey, Bihter’in kürtajyaptırdığını öğrenince ikili arasında yeni bir gerilim yaşanıyor.

Türkücü İbrahim Tatlıses, Irak’ın Erbil kentinde ortak olduğu 'Tatlıses Cennet Bahçesi' konut projesinin temel atma törenine katıldı.

Ortağı olan, Irak, Ürdün, İran ve Mısır’da faaliyetleri bulunan Al-Adel Company Group Yönetim Kurulu Başkanı Rüsdi Said ile birlikte temel atan Tatlıses, 1-1,5 yılda konutların açılışını yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Bu yıl gösterime giren yeni filmi ‘The Killer Inside Me’ ve ‘Valentine’s Day’ isimli filmlerin ardından yeni projelere başlayan Jessica Alba Total Film dergisininhaziran sayısına kapak oldu. Dergi,güzel oyuncuyu 2010 yılının en seksi yıldızı seçti.

‘Gönülçelen’ dizisinin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin yemek birlikte yemek yiyip alışveriş yaparken görüntülendi.

Demet Akalın’ın ‘Zirve’ albümünün kapağı, Kylie Minogue’un mücevher markası Tous için verdiği pozun aynısı olduğu haftalardır tartışılıyor. Demet Akalın ise “Bu fotoğraf tamamen benim fikrim” demekten vazgeçmiyor.

Sevgilisi Efe Önbilgin’le evlilik planları yaparken yolları ayrılan Deniz Akkaya, sıkıntılı dönemi kızıyla birlikte aşmaya çalışıyor. Kızı Ayşe’yle Kanyon AlışverişMerkezi’ne giden Akkaya Gina’da yemek yedikten sonra bir süre dolaşırken oldukça sıkıntılı görünüyordu.

Şebnem Ferah ‘Benim Adım Orman’albümünden ‘Eski’ isimli şarkıyaİstanbul Arkeloji Müzesi’nde klipçekmek istedi. Ancak müzeden izinçıkmadı.

Reha Muhtar'ın çalınan otomobili bulundu. Hırsızlar otomobili, Muhtar’ın evinden çaldığı anahtarla çalıştırdığı için, sigorta Reha Muhtar'a para ödemeyecekti. Gazeteci, Mercedes bulununca bu dertten kurtulmuş oldu.

Oyuncu- sunucu Beyazıt Öztürk bugünlerde paraya para demiyor.Milliyet'in haberine göre Beyaz, son dönemde oynadığı bir banka reklamı için tam 3 milyon Türk Lirası'nın sahibi oldu.Maldiv Adaları'nda 15 günde çekilen 42 reklam filmi karşılığında büyük bir servetin sahibi olan Beyaz, mayıs ayında Avrupa turnesine çıkarak sunuculuğunu yaptığı 'Beyaz Show'u yurtdışındaki Türkler'in ayağına götürecek