Önceki Fotolar

Magazin Turu: Özcan Deniz'in nikâhına set engeli!

Magazin Turu: Gülşen'in oğlu Azur'a İngiliz dadı, Özcan Deniz'in nikâhına set engeli, Linet'in küçük sevgilisi ve daha neler neler... Bir türlü durulmayan magazin ortamında ise yaşananları takip etmek zorlaşıyor. Ama merak etmeyin PAZAR POSTASI kaçıranları Magazin Turu'na çıkarıyor. İşte Suna Akyıldız'ın hazırladığı MAGAZİN TURU!..

29 Ekim 2017, Pazar 11:42
A A
Barış fos çıktı

Barış fos çıktı

Seda Sayan 6 yıl aşk yaşadığı Erkan Çelik'ten nisan ayında ayrılmış, ağustosta Yeşim Salkım ve Aslı Hünel'in eski sevgilisi galerici Murat Karabova ile flört etmeye başlamıştı. Çift iki hafta önce ayrıldıklarını açıkladı. Geçenlerde de bu ayrılığın uzun sürmediği , eski sevgililerin barıştığı söylendi. Öğrendim ki barışmamışlar. 

Nikâha set engeli

Nikâha set engeli

Özcan Deniz (45), kendinden 20 yaş küçük ve üç aylık hamile olan sevgilisi Feyza Aktan ile ay sonunda evlenecekti. Ancak rol aldığı İstanbullu Gelin dizisinin Prag çekimleri dönüşü rahatsızlanarak bir hafta hastanede yattı. Taburcu olduktan sonra da 10 gün evde dinlendi. Bu süre içinde dizinin önceden çekilen bölümü yayınlandı. Özcan Deniz mecburen kamera karşısına geçmek zorunda kalınca, nikâh kasım ayına kaldı. 

Küçük sevgili

Küçük sevgili

Linet, Fransız sevgilisi Laurent Zalmonovic'in evli olduğunu öğrenince, ilişkisine eylül 2016'da nokta koymuştu. Bir yıldır yalnız olan Linet yeni bir maceraya yelken açtı. Yeni sevgilisinin adı: Murat Şenay. Tekstil ile uğraşıyor, ayrıca futbol menajerliği yapıyor. 42 yaşındaki Linet ile sevgilisi arasında 8 yaş var. 

Caddede mağaza açıyor

Caddede mağaza açıyor

Fi dizisinin Can Manay'ı Ozan Güven, dizilerden kazandığını ticarete yatırıyor. Yıllar önce Beşiktaş'ta bir ayakkabı mağazası açmıştı. Kasım ayının ilk haftası da Bağdat Caddesi'ndeki yeni mağazasını açmaya hazırlanıyor. 

Artık kaçmak yok

Artık kaçmak yok

Aşk ve Mavi'nin başrolünde oynayan Burcu Kıratlı, 2016 temmuz ayında Polat Sadunoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ama ne zaman objektif görseler kaçıyorlardı. Sonunda kural bozuldu, kaç göç devri bitti. Sevgilisi ile ilk kez bir davete katılıp poz veren Burcu Kıratlı çok mutlu olduğunu söyledi.