Majesteleri dönüyor!

8 Aralık 2017, Cuma günü tüm dünya ile aynı anda gösterime girecek The Crown’un güç savaşı ve mücadelelerle dolu ikinci sezonundan resmi fragman ve yepyeni bir görsel yayınlandı.

06 Kasım 2017, Pazartesi 16:37
A A
Dünya büyük değişimler atlatırken, yıpranmış Britanya krallığı bir geleceğe sahip olabilmek için önce geçmişiyle yüzleşmelidir. Netflix orijinal yapımı dizide II. Dünya Savaşı’nın yarattığı yıkımın ardından Kraliçe II. Elizabeth'in tahttaki ilk yıllarının perde arkası anlatılıyor. Yönetmenliğini Stephen Daldry’ın (Billy Elliot, The Hours) yaptığı dizinin senaryosu ödüllü sahne oyunu The Audience’ı da kaleme alan senarist Peter Morgan’a (The Queen, Frost/Nixon) ait.  Dizinin yapımcılığını ise Andy Harries (The Queen) üstleniyor.


 
Kendi kumandasındaki ordunun Mısır'da illegal bir savaşa girmesi ile başlayıp, 3. Başbakan Harold Macmillan'ın büyük bir skandalla tahtan indirilmesiyle sonlanan dönemi konu alan ikinci sezon, 1960’lardaki devrimci döneminin kapılarını aralanıyor.

The Crown’da 20. yüzyılın ikinci yarısını şekillendiren önemli olayların ardındaki kişisel entrikalar, aşklar ve siyasi çekişmeler ortaya koyuluyor. he Crown 2. Sezonu, 8 Aralık 2017'de gösterime girecek. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;