Mali'nin aşkı 22'lik Ayça mı?

Mehmet Ali Erbil'in, Neşe Erberk Ajans'a bağlı olan Ayça Kuru ile yasak ilişki yaşadığı iddia edildi

20 Şubat 2010, Cumartesi 05:00
A A

ESKİDEN HEMŞİREYDİ

Mehmet Ali Erbil’in (54), 5 yıllık eşi, oğlu Ali Sadi’nin annesi Tuğba Erbil geçtiğimiz günlerde boşanma kararı almıştı. Tuğba Erbil nedenini şöyle açıklamıştı: Mehmet Ali beni defalarca aldattı, sayısını unuttum. Hem de her meslek grubundan kadınla!

www.ayakligazete.com’a göre; Tuğba Erbil yakın çevresine yuvasını yıkan kadının 22 yaşındaki model Ayça Kuru olduğunu söylemiş. Ayça Kuru, Zeynep Kamil Hastanesi’nde hemşirelik yaparken geçtiğimiz yıl Miss Turkey’e katılmıştı. Ayça Kuru bu yüzden işten çıkartılmıştı.

PROGRAMINA KATILMIŞ

Mehmet Ali Erbil bu iddiayı yalanladı; “Adı geçen hanımefendiyi tanımıyorum. Özel hayatımda yaşadıklarımın kimseyle alakası yoktur. Gerekirse haberi yazanlara dava açacağım” dedi.

Ayça Kuru da “Mehmet Ali Erbil’in TV programına bir kere katıldım. Ama muhabbetimiz olmadı bile. Aşk dedikoduları yüzünden ailem çok üzüldü, ben de yıprandım” diye konuştu. Ayça Kuru’nun daha önce de Neşe Erberk’in kardeşi Cengiz Erberk ile yasak ilişki yaşadığı iddia edilmişti. Ama bu dedikodu da yalanlanmıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;