ManU bu otelde konaklayacak

Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda Bursa Atatürk Stadı'nda salı günü oynanacak Bursaspor-Manchester United maçı için yapılan hazırlıklar son aşamaya geldi

30 Ekim 2010, Cumartesi 11:31
A A

Pazartesi günü 15.25’te özel uçakla Yenişehir Havalimanı’na inecek olan 69 kişilik Manchester kafilesi, kara yolu ile Atatürk Stadı’na 1 kilometre uzaklıkta bulunan 5 yıldızlı Çelik Palas Termal Otel’e geçecekler.

Manchester United’i Bursaspor Kulübü yöneticileri karşılayacak. Yeşil beyazlı kulübün yönetim kurulu, misafir yöneticilere bir de özel yemek verecek.

AŞÇI GETİRECEKLER

Manchester United’ın kalacağı Çelik Palas Otel’de sıkı güvenlik önlemleri alınırken, 65 odanın ayrıldığı öğrenildi.

Malzemeler ve masaj için ayrı bir oda tahsis edilen otelde, termal havuzun ise sürekli açık kalacağı, futbolcular ile teknik heyetin buradan faydalanabileceği belirtildi.

Takımın yemekleri ise, özel olarak ayrılan mutfakta, kulübün getirdiği aşçılar tarafından hazırlanacak.

BOŞ ODA KALMADI

Takımın kalacağı oda katlarında ve girişlerde özel güvenlik görevlilerinin 24 saat nöbet bekleyeceği öğrenildi. Otel yetkilileri, Manchester United takımıyla aynı otelde kalmak isteyen müşterilerin sayısının da arttığını belirttiler.

Müşterilerin takım oyuncularını görebilmek ve bu tarihi anı yaşamak için günler öncesinden rezervasyon yaptırdığı ve otelde boş odanın kalmadığı bildirildi.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ARTIRILDI

Salı günü oynanacak karşılaşma için Bursa Emniyet Müdürlüğü’nce de güvenlik önlemleri arttırıldı. Tarihi bir karşılaşmaya ev sahipliği yapacak olan Bursa Atatürk Stadı’nda maç süresince 478 polis, 760 özel güvenlik görevlisi görev yapacak.

SON ANTRENMAN ATATÜRK STADI’NDA

Son antrenmanını pazartesi günü Bursa Atatürk Stadı’nda saat 19.00’da yapacak olan Manchester United’ın tecrübeli teknik direktörü Sir Alex Ferguson’un basın toplantısı saat 18.30’da gerçekleşecek.

Emre KOŞAK-Nail KAHRAMAN/BURSA (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;