Marsilya'da Fenerbahçe marşı

Fenerbahçe taraftarları Marsilya'yı fethetti. 22.05'te başlayacak UEFA Avrupa Ligi maçı için dün Marsilya'ya gelen taraftarlara bugün de çok sayıda taraftar eklenince Marsilya sokakları renklendi

22 Kasım 2012, Perşembe 19:59
A A

Fenerbahçeli taraftarlar, sarı-lacivert renkteki giysileri ile Marsilya sokaklarını aşındırırken bir ara limanda bulunan bir radyo binasının önünde toplandı. Fenerbahçe lehine tezahürat yapan taraftarlar, yerel radyodan Fenerbahçe Marşı’nın çalınmasını istediler.

Bu isteklerini kırmayan radyo DJ’i taraftarlara yanlarında CD veya cep telefonu ile laptoplarında yüklü marşın olup olmadığını sordu. Taraftarlar Fenerbahçe Marşı’nı radyoculara verirken, radyodan ise Fenerbahçe Marşı çalındı ve ses dışarıya da verildi. Hoparlörden Fenerbahçe Marşı’nı dinleyen taraftarlar büyük keyif alarak marşa eşlik etti.

Cafelerde vakit geçiren taraftarlar maç saatini beklerken, Marsilyalı taraftarlar bu saate kadar ortalıkta gözükmedi. Otel ve cafede konuştuğumuz Marsilya halkı ise maçı Fenerbahçe’nin kazanacağını dile getirdiler. Marsilya’nın düşüşte olduğunu ve çok sayıda sakat futbolcusu bulunduğunu belirten Marsilyalılar, Fenerbahçe’nin 3-0 veya 3-1 gibi bir skorla galip gelebileceğini söylediler.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;