'Maymun adam' estetik olacak

Dünyanın en kıllı adamı, televizyon yıldızı olmak için estetik ameliyatı olacak

21 Ekim 2009, Çarşamba 16:15
A A

Dünyanın en kıllı adamı, TV yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor... Telegraph gazetesinin internet sitesindeki habere göre, Çin’in kuzeyindeki Liaoning bölgesinde yaşayan Yu Zhenhuan’ın (32) hormon bozukluğu yüzünden vücudunun yüzde 96’sı kıllarla kaplı. 

7 yaşından bu yana "Little Hairy Boy’s Treasure Adventure" gibi filmlerde rol alan ve kısa bir süre şarkıcılık yapan Yu, bir Çin klasiği olan Journey to the West’in televizyon uyarlaması "The Monkey King" filmindeki başrolü, filmin yönetmeninin kendisini yeteri kadar çekici bulmadığı için alamadı. Yu bunun üzerine estetik ameliyatı olmaya karar verdi. 

SEVGİLİSİ RAHATSIZ DEĞİL
"Maymun adam" lakabıyla tanınan Yu, Youth Times gazetesine yaptığı açıklamada, bir maymuna benzediği için bu film için en iyi aday olduğunu sandığını, ancak yeteri kadar iyi görünmediği için bu rolü kapamadığını belirtti. Yu, daha şirin bir maymun haline gelebilmek için estetik olacağını ve bu rolü alacağını söyledi. Yaz aylarında serinlemek ve daha iyi görmek için göz çevresindeki kılları aldırmak zorunda kalan Yu, sevgilisinin bu durumundan rahatsız olmadığını da sözlerine ekledi. 

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;