Mehmet Ali Erbil genç sevgilisiyle efkar dağıttı

Magazin gündemi bir türlü durulmuyor. Bazıları genç sevgilileriyle yakalanıyor bazıları aşklarını alıp maceraya atılıyor. İşte bu hafta magazin gündeminde olanlar. İşte Pazar Postası'nın hazırladığı YERİN KULAĞI VAR köşesine düşenler..

17 Eylül 2017, Pazar 10:30
A A
AJDA'YA VALİZ DOLUSU KOZMETİK

AJDA'YA VALİZ DOLUSU KOZMETİK

Ajda Pekkan, 20 yıldır yüz ve vücut bakım kremlerini Amerika Beverly Hills’te özel üretim yapan bir kuaförden alıyor. Ajda Pekkan’ın 2015’te ayrıldığı, geçen Mart’ta yeniden barıştığı sevgilisi Bülent Çavuşoğlu geçen ay iş için Los Angeles’a gitmiş. Dönüşte Ajda’nın tükenmekte olan kozmetiklerinden abartıp bir valiz dolusu almış. Bu hediyeler Ajda Pekkan’ı çok mutlu etmiş. Ama bu kadar ürünü son kullanım tarihi geçmeden bitiremeyeceği için dostlarına dağıtıyormuş. Meraklısına not: Ajda 71, Bülent Çavuşoğlu 49 yaşında.

DOĞUM GÜNÜNDE TARKAN’DAN İKİ ŞARKI

DOĞUM GÜNÜNDE TARKAN’DAN İKİ ŞARKI

MFÖ’nün solisti Mazhar Alanson (67) 2005’te sosyetik sima Biricik Suden’le evlenmişti. Biricik Suden önceki gün 55 yaşına girdi. Doğum gününü yakın arkadaşlarıyla Tarabya’daki havuzlu villalarında kutladılar. Gecenin geç saatlerinde yan villada oturan komşuları Tarkan da partiye katıldı. Biricik Suden’i tebrik edip yaş günü hediyesi olarak iki şarkı söyledi.

ASENA'NIN ÇILDIRDIĞI GECE

ASENA'NIN ÇILDIRDIĞI GECE

Beşiktaşlı Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay, 1,5 aydır şarkıcı Tan Taşçı ile flört ediyor. Sevgililer geçen hafta sonu Tepebaşı’ndaki ünlü gece kulübü Klein Garten’a gitmiş. Kuyruğa girmeyip direkt kapıya yönelmişler. Güvenlik görevlileri, “Efendim kuyruğa girmeniz gerekiyor. Sıranız gelince sizi de alacağız” demiş. Bunun üzerine Asena Atalay çıldırmış, “Siz beni tanımadınız mı? Ben kuyrukta beklemem. Hemen içeri alın bizi” diye bağırmış. Güvenlik sıraya girmelerinde ısrar edince hışımla oradan ayrılmışlar.

MACERACI ÇİFT İSVİÇRE DAĞLARINDA

MACERACI ÇİFT İSVİÇRE DAĞLARINDA

Mirgün Cabas ile eşi Tuba Ünsal, İsviçre’nin Eiger Dağı eteklerinde düzenlenen Burning Mountain Festivali’ne gitti. Dünyanın dört bir yanından gelen açık hava sporları tutkunlarının buluştuğu etkinliğin programında, Alp Dağları tırmanışı, yamaç paraşütü, koşu ve kanyon yürüyüşleri var. Çift, kalan zamanda da kamp alanındaki yemek ve fotoğrafçılık kurslarına katılacak.

PARİS’TE EVLENDİLER

PARİS’TE EVLENDİLER

Beşiktaşlı yönetici Hakan Kalkavan’ın kızı Hazal ile Ziya-Mukaddes Karahan’ın oğlu Mert, geçen Nisan’da nişanlanmıştı. Yüzükleri Beşiktaş Başkanı Fikret Orman takmıştı. Hazal ile Mert önceki gün Paris’teki Türkiye Konsolosluğu’nda evlendi. Balayını Güney Fransa’da geçirecekler. Meraklısına küçük bir hatırlatma yapalım: Hazal’ın annesi bir dönemin ünlü Yeşilçam oyuncusu Melike Zobu Kalkavan

BALAT SOKAKLARINDA KAVGA

BALAT SOKAKLARINDA KAVGA

Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze, altı yıl evli kaldığı iki çocuğunun annesi, eski manken Seçkin Piriler’den geçen yıl boşandı. Kaan Tangöze, boşanma sebepleri olan şarkıcı Kıvılcım Ural ve arkadaşlarıyla birlikte Balat’ta bir lokantaya gitmiş. Ortamdan hoşlanmayan Kıvılcım, Kaan’a “Gidelim” demiş. Kaan arkadaşlarından ayrılmak istemeyince, tek başına lokantayı terk etmiş. Sinirlenen Kaan Tangöze, arkasından koşup yakaladığı Kıvıcım Ural ile sokak ortasında kavga etmiş. Kavga sonrası Kıvılcım Ural taksiye binip gitmiş

HEDEFİ IRMAK GİBİ OLMAK

HEDEFİ IRMAK GİBİ OLMAK

Hanımlar şimdi de erkeklerin baklavalı karın kaslarına göz dikti. Bunun en güzel örneği Cihan Ünal’ın kızı Irmak Ünal. İki çocuk annesi Irmak, haftanın dört günü sıkı spor yapıyor. Kaslı vücudunu, baklava dilimli göbeğini görenler çok beğeniyor. Cem Boyner’in kızı Ayşe Boyner de Irmak Ünal’ın fit vücudunu çok beğeniyormuş. Onun gibi olmak için hoca eşliğinde spor yapmaya başlamış

JELENA ‘ÇAKMACI’ ÇIKTI

JELENA ‘ÇAKMACI’ ÇIKTI

Sosyete ve sanat dünyasının ünlüleri Chanel, Prada, Hermes, Louise Vuitton gibi markaların çantalarının taklitlerini onda biri fiyatına Kapalıçarşı’dan alıyordu. Bu mağazalar deşifre olunca ünlüler uğramaz oldu. Çantacılar da çareyi ünlülerin evine servis yapmakta buldu. Geçen hafta Beşiktaş’ın Sırp oyuncusu Tosic’in evine bir minibüs dolusu taklit çanta gelmiş. Tosic’in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, 17 taklit çantaya 38 bin lira vermiş. Üç de valiz sipariş etmiş. Jelena çantaları Sırbistan’daki dostlarına hediye edecekmiş.

GENÇ SEVGİLİYLE EFKAR DAĞITTI

GENÇ SEVGİLİYLE EFKAR DAĞITTI

Genç sevgilileriyle magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil’in yeni gözdesi İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda okuyan 22 yaşındaki Esra Erdoğan. Sevgililer üç gün önce Yeniköy’de bir balıkçıdaydı. Yanlarında arkadaşları da vardı. Rol aldığı ‘Türk Malı’ dizisinden sette asistanlık yapan genç bir kızı taciz ettiği iddiasıyla çıkartılan Mehmet Ali Erbil yeni aşkıyla efkar dağıtıyor

BEBEK HEDİYESİ CUNDA'DA VİLLA

BEBEK HEDİYESİ CUNDA'DA VİLLA

Şarkıcı Berkay geçen yıl manken Özlem Ada Katipoğlu ile evlenmiş, 1,5 ay önce kızları Arya dünyaya gelmişti. Ayvalıklı olan Özlem Katipoğlu beş yıl önce İstanbul’a taşınmıştı. Her fırsatta Ayvalık’a giden Özlem Katipoğlu’na eşi Berkay bebek hediyesi olarak 850 bin liraya havuzlu bir villa aldı. Berkay geçen yıl da eşinin 24’üncü yaş gününde 100 bin liralık Volkswagen Beetle hediye etmişti.