Mehmet Dinçerler, Hande Erçel'i bıraktı, Dilan Çiçek Deniz'in peşine düştü

Eylem İpek Şafak Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı... Hande Erçel ile aşk yaşayan Mehmet Dinçerler gönlünü Çukur dizisinin yıldızı Dilan Çiçek Deniz'e kaptırdı...

02 Aralık 2017, Cumartesi 05:00
A A

Hande Erçel’den geçen hafta ayrılan iş adamı Mehmet Dinçerler, Show TV’deki ‘Çukur’ dizisiyle yıldızı parlayan Dilan Çiçek Deniz’in peşine düşmüş.

Dilan Çiçek Deniz’in, 25 Kasım Cumartesi gecesi Emirgan’daki Gizli Kalsın’da eğlendiğini duyunca soluğu kulüpte almış.

Gece boyu Dilan Çiçek’le sohbet etmiş.

Ancak oyuncu araya mesafe koymuş, yakınlık kurmak istememiş.

İmdadına dizideki rol arkadaşı Aras Bulut İynemli yetişmiş

Aras Bulut’un yanında sevgilisi Bige Önal’ın olmaması ise şu dedikoduya neden olmuş: “İki yıllık aşkı Okan Can Yantır’dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz ile Aras Bulut yakınlaştı.”  Oysa kazın ayağı hiç de öyle değil.

Hande Erçel, 2015’te meslektaşı ve 2013 Best Model üçüncüsü Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Hande Erçel, Eylül’de Ekin Mert Daymaz’ın yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler ile yeni bir maceraya yelken açmıştı.

BEYAZ OLSUN BİZİM OLSUN

BEYAZ OLSUN BİZİM OLSUN

Sirk köpeği olarak da bilinen Toy poodle’lar ünlüler arasında bu aralar popüler. Çağla Şıkel’in de aynı cins köpeği var.

Geçenlerde bir dolandırıcılığa alet edilen bu tatlı hayvanların beyaz olanları, kahverengiye boyanarak yüksek rakamlara satılmıştı. Gecce.com’da yer alan iddiaya göre; Oğuzhan Koç aldığı köpek renk değiştirince kandırıldığını düşünmüş, köpeği geri vermiş. Oğuzhan Koç ile konuştum. Kahverengi olarak aldıkları köpeğin renginin beyazlaştığını ama köpeği vermediklerini söyledi.

ONLAR DA ViLLAYA TAŞINDI

ONLAR DA ViLLAYA TAŞINDI

Hazal Kaya ‘Bizim Hikaye’ dizisiyle ekranlara dönüş yaparken, sevgilisi Ali Atay da ‘Ayla’ filmiyle gündemde.

Çift, Zekeriyaköy’de bir villaya taşınmış. Villanın aylık kirası 7 bin 500 liraymış. Artık onlar da ‘villalı çiftler’ arasına katılmış oldu.

NAZAR KORKUSU

NAZAR KORKUSU

Cem Yılmaz’ın, orijinal bir Roma sikkesinin etrafını altınla kaplatarak yaptırdığı kolyesi çok konuşulmuştu. Cem Yılmaz, uğur getirdiği ve nazardan koruduğuna inandığı kolyesini boynundan çıkarmıyor. Her ay kurşun döktürdüğünü de duydum. Yakın dostu Ozan Güven’in de batıl inançları kuvvetliymiş. Cem Yılmaz’ın kolyesini görünce beğenip aynısından sipariş vermiş.

BURCU’YA İNŞAATÇI SEVGİLİ

BURCU’YA İNŞAATÇI SEVGİLİ

Burcu Şendir, 15 yıllık eşi, iki çocuğunun babası Necmettin Karabacak’tan 2016’da boşanmıştı.

Sosyetik güzel şu sıralar inşaatçı Cihan Bey ile birlikteymiş. Çift geçtiğimiz akşam Etiler’deki gece kulübü Fenix’de eğlenmiş. Burcu Hanım sevgilisini arkadaşlarıyla tanıştırmış.

GENÇ SEVGİLİ UFUKTA GÖRÜNDÜ

GENÇ SEVGİLİ UFUKTA GÖRÜNDÜ

Geçen yazdan bu yana popçu Tan Taşçı ile birlikte olan sunucu Asena Atalay’ın sevgilisini terk ettiği konuşuluyordu.

Durum netleşiyor gibi. Asena Atalay, 29 Kasım’da gece 2 sularında Karaköy’deki Mitte’de bir gençle eğlenmiş. Sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmişler. Beyonce ile iyice coşmuşlar.