Mektebim'den İngiltere'de kampüs

Uluslararası platformda küresel bir model olmak amacıyla Mektebim'in kurduğu "Mektebim Internationals Schools" (MIS) çalışmalarına başladı

17 Kasım 2017, Cuma 12:12
A A
Mektebim International Schools, ilk yurt dışı projesi olan ve İngiltere'nin başkenti Londra'da gerçekleşecek kampüs projesi için çalışmalara başladı.

Mektebim Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko, Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Sancak, Mektebim Internationals Schools Genel Müdürü Selim Genç, Yayın Direktörü Hande Alpay´dan oluşan heyet, Londra'da birçok ziyaret gerçekleştirdi. Kampüs yatırımı için görüşmelerini tamamlayan heyet Londra Büyükelçisi Abdurrahman Bilgiç'i de ziyaret ederek Mektebim'in çalışmalarını aktardı.

ALMANYA, FRANSA VE AMERİKA'DA DA AÇILACAK

Yurt dışı çalışmalarına Londra'dan start vereceklerini belirten Ümit Kalko, "Londra´dan sonra Almanya, Fransa ve Amerika'da okullar açmayı planlıyoruz. Orta Doğu'da körfez bölgesinde Dubai, Katar ve Suudi Arabistan´da da okullaşmak için gerekli fizibilite çalışmalarına başladık. Ülkemizde de kampüs sayımızı artırarak bu süreci üniversite ile taçlandıracağız" dedi. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;