Memati'den İsrail'e sert tepki!

Salı, 01 Haziran 2010 - 16:47

Memati'den İsrail'e sert tepki!

Kurtlar Vadisi dizisinde ‘Memati’ karakterini canlandıran Gürkan Uygun, İsrail’in Gazze’ye gitmekte olan yardım filosuna saldırmasını kınadı.

Kurtlar Vadisi olarak olayı lanetlediklerini belirten Gürkan Uygun, “Dünya gibi biz de İsrail saldırısına duyarsız kalmayacağız” dedi.

KURTLAR VADİSİ İSRAİL'DE ŞOK ETKİSİ YARATTI!

İsrail’in Gazze’ye insani yardım götürmekte olan gemilere yaptığı saldırıyı kınayan Gürkan Uygun, “Şu anda bütün dünya ülkelerinin, Avrupa ülkelerinin duyarsız kalmadığı bu duruma, sanıyorum bizim ekibimiz de duyarsız kalmayacaktır. Bu konuyu bir şekilde işleyeceklerdir. Bugünü takip eden günlerde bir çok açıklama olacaktır. Ama yaptıkları insanlık suçu olduğunu sanıyorum.

Onlar da biliyor ama bir türlü kabul etmiyorlar. Biz zaten Filistin ile ilgili bir film çekeceğiz. Ama o filmin içeriğinde İsrail’e girişimiz var mı yok mu olduğu henüz belli değil. Daha oluşmuş tam bir hikayemiz yok. O bölüme 1- 2 ay var ama oluşmuş senaryo yok. Dolayısıyla bizim senaryo ekibimizden süprizler bekliyoruz. Sizin gibi biz de hiçbir şey bilmiyoruz şu anda” diye konuştu.

Dizinin daha önce yayınlanan İsrail'le ilgili bir sahnesi yüzünden Türkiye- İsrail arasında gerginlik yaşanmıştı.

Kurtlar Vadisi haberleri:

POLAT ALEMDAR SERT KONUŞTU!

POLAT ALEMDAR'IN BİLİNMEYEN YÖNÜ!

KURTLAR VADİSİ YÜZÜNDEN CAMİLER BOŞALDI!

MECLİSTE KURTLAR VADİSİ GECESİ!

KURTLAR VADİSİ AŞK YUVASINDA!

KURTLAR VADİSİ BİTİYOR MU?

DHA