Merakla beklenen film 'Bright' bu akşam geliyor!

Netflix'in yeni filmi Bright bugün itibariyle platformdaki yerini aldı. Şimdi salonunuza kurulup başrolünde Will Smith'in yer aldığı aksiyon gerilim filmi Bright'ı izlemenin tam zamanı! İşte film ile ilgili tüm detaylar...

22 Aralık 2017, Cuma 14:18
A A
Başrollerini Will Smith ve Joel Edgerton’un paylaştığı, Suicide Squad ve End of Watch filmlerinin yönetmeni David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği Netflix’in 2017’deki en iddialı film projelerinden Bright’tan son fragman paylaşıldı. 

Film, Los Angeles Polis Birimi’nde görev yapan iki polis memuru Smith (Officer Ward) ve Edgerton’un (Officer Jakoby) yaşadıkları fantastik dünyayı korumak için orklar, periler ve Noomi Rapace (Leila) tarafından canlandıran sarışın bomba bir elfle olan savaşını konu alıyor.

Aykırı ikili şiddet ve karanlık güçlerle dolu Los Angeles sokaklarını güvenli hale getirmek için zamanla yarışıyorlar.
 

BRIGHT HAKKINDA


Suicide Squad ve End of Watch filmlerinin yönetmeni ve Training Day filminin yazarı David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği aksiyon-gerilim filminde, farklı geçmişlere sahip iki polisin hikayesi anlatılıyor. Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton) rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.


FRAGMAN SINGLE'I


Bright’ın aksiyon dolu fragmanı için, Billboard’un “Çığır Açan Sanatçı” ödülüne layık görülen Camilla Cabello ve ünlü müzik ikilisi Grey bir araya gelerek “Crown” adlı yepyeni bir single’a imza attı. Fragmanda yer alan yeni şarkı 15 Aralık'ta satışa sunuldu. Bright: The Album isimli soundtrack albümünde de yer aldı. Filme özel hazırlanan albüm için, son zamanların en başarılı soundtrack albümlerinden “Suicide Squad: The Album”’ün yaratıcıları Atlantic Records ve David Ayer bir araya geldi. 


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;