Meral Akşener oğlunu evlendirdi

Başbakan Erdoğan, TBMM Başkanı Çiçek ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin şahitlik yaptığı nikahı, Kadir Topbaş kıydı

Cumartesi, 01 Eylül 2012 - 23:38

Meral Akşener oğlunu evlendirdi

TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener'in oğlu Fatih Akşener ile Işıl Abeş, Beylerbeyi Sarayı'nda düzenlenen törenle evlendi.

Demokrat Parti eski genel başkanı ile Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde görüşen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan görüşmenin ardından Dolmabahçe’deki çalışma ofisine geçti. Burada bir müddet kalan Erdoğan daha sonra eşi Emine Erdoğan ile birlikte TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener ve Tuncer Akşener’in oğlu Fatih ile Işıl Abeş’in Beylerbeyi Sarayı’ndaki düğününe katıldı.

İ.B.B Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikahta, çiftin nikah şahitliklerini TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski bakanlardan Necmettin Cevheri, Fatih Erbakan ile iş adamları İnan Kıraç ve Zeynel Abidin Erdem yaptı.

Düğüne İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu çelenk gönderdi.

Ünsal ÇAKİN DHA