Merve Boluğur'un yeni aşkı ortaya çıktı (Benden Duymuş Olmayın)

Benden Duymuş Olmayın köşesi bu hafta yine magazin bombalarıyla dolu...  Murat Dalkılıç ile ayrılan Merve Boluğur yeni aşkını buldu... İşte detaylar

17 Şubat 2018, Cumartesi 05:06
A A

Oyuncu Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç iki yıllık evliliğinin ardından geçen Eylül'de boşanmıştı.

Murat Dalkılıç ayrılıktan iki ay sonra oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladı.

Dört aydır yalnız olan Merve Boluğur ise şu sıralar iş adamı Emir Aydemir ile yakınlaşmaya başlamış.

Hatta geçenlerde İstinye'deki evinde yakın dostlarına verdiği yemekte Emir Bey de varmış.

ÇİÇEKLER SEVGİLİDEN

ÇİÇEKLER SEVGİLİDEN

Merve Boluğur arkadaşlarına yeni ilişkisi hakkında şunları söylemiş: "Birbirimizi tanıma aşamasındayız. Bu yüzden gizli tutmaya çalışıyoruz."

Bu arada Merve Boluğur'un, Instagram sayfasına koyup altına İngilizce 'Love it' (Bunu sevdim) yazdığı çiçekler de Emir Aydemir'den gelmiş. Oyuncunun son zamanlardaki seksi imaj değişikliği de mutluluğunun belirtisiymiş.

HEYKEL PEŞİNDE

HEYKEL PEŞİNDE

İtalya'da yaşayan tasarımcı, heykeltıraş Emre Yusufi Contemporary İstanbul'da sergilenen Herkül serisiyle adından söz ettirmişti. Çünkü Cem Yılmaz heykeli beğenmiş ama almaktan son anda vazgeçmişti.

Emre Yusufi  "Cem Yılmaz eserim pahalı olduğu için değil, çok büyük olduğu için vazgeçti. Çünkü 2 metre 75 santim" açıklaması yapmıştı.Cem Yılmaz, Emre Yusufi'nin Instagram'da paylaştığı bir başka Herkül heykelini beğenip almak istediğini yazdı. Heykelin 500 bin lira olduğu söyleniyor.

80 BİN DOLARLIK BEBEK ODASI

80 BİN DOLARLIK BEBEK ODASI

İnşaatçı Nedim Keçeli ile 7 Mayıs 2017'de İtalya- Venedik'te evlenen eski manken-sunucu Gamze Keçeli Beş aylık hamile. Çiftin bir oğlu olacak. Gamze Keçeli bebek için hazırlıklara şimdiden başladı. Bebek odasını ünlü bir mimara sipariş etti. Ünlü masallardan figürler kullanılarak tasarlanan odanın maliyeti 80 bin lirayı bulmuş.

SÜREKLİ BERABERLER

SÜREKLİ BERABERLER

Oyuncu Gökçe Bahadır bir yıl aşk yaşadığı Efe Duru'dan 2,5 ay önce ayrılmıştı. Gökçe Bahadır'ın 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisindeki rol arkadaşı Mert Fırat ile yakınlaştığı iddia edilmişti. 

Dizide sevgiliyi oynayan ikili söylentiyi yalanladı. Ama setten duyduğum dedikoduya göre; Gökçe Bahadır ile Mert Fırat çekim dışında sürekli beraberlermiş. Yemeklerini baş başa yiyor, dinlenme vakitlerini de birlikte karavanda geçiriyorlarmış.

VARTOLU'NUN NİŞANLISI OLMAK KOLAY DEĞİL

VARTOLU'NUN NİŞANLISI OLMAK KOLAY DEĞİL

Çukur’un yıldızı Erkan Kolçak Köstendil ile nişanlısı Cansu Tosun bu yıl evlenecek. Ama Cansu Tosun şimdiden büyük sorumluluk almış durumda.Çünkü Erkan Kolçak’ın dizide hayat verdiği ‘Vartolu’nun seveni çok. Sokakta Cansu’yu gördüklerinde, “Abimizi sakin üzme diyerek yolunu kesiyorlarmış.

PSİKOLOG YARDIMI ALDI

PSİKOLOG YARDIMI ALDI

İlker Kaleli ile Neslihan Atagül'ün başrolünü paylaştığı, Puhu TV'de yayınlanacak 'Dip' dizisinin çekimleri başladı. Dizide psikoloğu canlandıran İlker Kaleli rolünün hakkını verebilmek için iki ay boyunca Nişantaşı'ndaki bir psikolojik danışmanlık merkezine gidip uzmanlarla çalışmış.

Dizide Neslihan Atagül ise hacker’ı oynayacak.