Meryem 10.bölüm fragmanı yayınladı! (Savaş, Oktay'dan önce hastaneye gelecek mi?)

Meryem dün akşam 9.bölümüyle ekrana geldi. Meryem'i soluksuz izleyenler yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Meryem 10.bölüm yeni fragmanı dizi biter bitmez yayınlandı. İşte  Meryem 10.bölüm fragmanı ve tüm detaylar!

28 Eylül 2017, Perşembe 08:48
A A
Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizilerinden biri olan Meryem dizisinin 10.bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam soluksuz izlenen dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Oktay üzerindeki şüpheler artarken Meryem'in babası konuşmaya başladı. Meryem ve Savaş, Oktay'dan önce hastaneye ulaşacak mı? Savaş hızlı bir şekilde hastaneye gidiyor fakat Oktay'dan önce varabilecek mi?

Gelin hep birlikte Meryem 10.bölüm fragmanını (4 Ekim) izleyelim:MERYEM 9.BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Meryem Oktay’ı, Yurdal’ın rezidansında suçüstü yakalar. Burcu ve Güçlü, kol düğmesinin kime ait olduğunu bulmaya kararlıdır. Fakat onları büyük bir tehlike beklemektedir. Oktay’a deliler gibi aşık olmasına rağmen katil olduğunu öğrendikten sonra Beliz, Oktay’la ilgili bir karar vermek zorunda kalır. İçini kimseye dökemeyen Meryem artık dayanamayıp Selma’ya kaza gecesi olanlarla ilgili bir itirafta bulunmak üzeredir. Uzak durması gereken Savaş ve Meryem olanlardan sonra artık çok daha yakınlardır. Arif ise konuşmak üzeredir ve ilk yapacağı şey Oktay’ın foyasını ortaya çıkarmaktır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;