Meryem Uzerli başını kapatıp videolu mesaj yolladı!

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Instagram'dan başını kapatıp Suudi Arabistan'a gideceğinin müjdesini verdi. Güzel oyuncunun başını kapatarak video çekmesi Arap hayranlarını sevindirdi

20 Mart 2017, Pazartesi 11:42
A A
Ünlü oyuncu  Meryem Uzerli, Arap hayranlarını sevindirecek haberi  Instagram'dan duyurdu. Suudi Arabistan'a gideceğini söyleyen Uzerli'nin başını kapatıp video çekmesi herkesi şaşırttı.


MERYEM UZERLİ BAŞINI KAPATTI


Güzelliği ile hem Türkler hem de Arapları kendisine hayran bırakan  Meryem Uzerli sevenlerinin karşısına bambaşka bir halde çıktı. Başını bembeyaz bir başörtüsü ile kapatan oyuncunun bu hali hayranlarını şaşırttı. Arap hayranları Uzerli'nin bu haline övgüler yağdırdı.


 

MERYEM UZERLİ'NİN PAYLAŞIMINA YORUM YAĞDI


Meryem Uzerli, videoda  Suudi Arabistan'ı ziyaret edeceğini ve hayranlarıyla buluşmayı dört gözle beklediğini söyledi. Güzel oyuncu videonun sonunda Arap hayranlarına öpücük göndermeyi de ihmal etmedi.

Meryem Uzerli'nin paylaşımına kısa sürede binlerce yorum yağdı ve paylaştığı video 645 bin kişi tarafından izlendi.Meryem Uzerli videolu paylaşımının ardından kapalı bir pozunu paylaşıp altına 'Jeddah' yazdı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;