Metin Hara kimdir? (Adriana Lima ile öpüşen Türk yazar)

Metin Hara ismi şu an internette en çok aranan isimlerden. Victoria’s Secret mankenin Adriana Lima ile öpüşmesi magazin gündemine bomba gibi düşmüşken gelin Metin Hara’nın kim olduğunu birlikte öğrenelim. İşte yılın olayı ile ilgili tüm detaylar...

14 Temmuz 2017, Cuma 11:23
A A

Adriana Lima, tatil yapmak için geldiği Bodrum’da, Türk yazar Metin Hara ile dudak dudağa görüntülendi ve tabii ki de magazin gündemine bomba gibi düştü!

Ancak herkesin merak ettiği bambaşka bir şey var: Adriana Lima’nın öpüşürken görüntülendiği Metin Hara kimdir? İşte yazdıklarından sonra şimdi de dünyaca ünlü model Adriana Lima ile birlikte görüntülendikten sonra çoğu kişiye ümit olan Türk yazar hakkında her şey... 

METİN HARA KİMDİR?

METİN HARA KİMDİR?

14 Haziran 1982 tarihinde, İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra, orta ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine gitmiştir. Üsküdar Amerikan Koleji'ni bitirdikten sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını tamamladı. Üniversite hayatı boyunca geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna başlamış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım mecralarında yer almıştır.  

Kendini geliştirdikten sonra son 5 senedir profesyonel anlamda enerji ile tedavi çalışmaları yapmaya başladı. İnsan sağlığına olan “bütüncül” yaklaşımı, insanın hayal gücüne sığmayan yetenekleri, insan zihnine sığmayan engin bilgisi ve insan bedenine olan sonsuz güveni sayesinde aldığı “tıbben imkansız” sonuçlar ile kısa sürede tıp camiasında yankı uyandırdı. Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren ve bu bakış açısını, tekniklerini 10000'den fazla insanla paylaşan Metin birçok basın-yayın kuruluşu aracılığıyla milyonlara seslendi.

2000 yılından itibaren insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için ağır hastalıkları olan insanlara seminerler ve bireysel seanslar yapmaya başlamıştır. 2007 yılında ”Dinle Neyden” adlı filmin başrol oyuncularından biri olarak 2008'de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülüne layık görülmüştür.  

2008 yılında “Trusthuman- İnsanagüven” projesini hayata geçiren Metin “Başka Bir Dünya Mümkün” felsefesiyle bireysel seanslar ve toplu seminerlerle insanların hayatına dokunmaya devam etmiştir.

2014 yılında ”Aşkın İstilası” 3'lemesinin 1. kitabı olan “Yol” kitabı, sadece ilk 3 ayda 100.000'in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmıştır. Her dokunduğu hayat için ağaç diken, yunus evlat edinen, hapishanelere, yetimhanelere, huzurevlerine yaptığı ziyaret ve yardımlarla dikkat çekmiştir. Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Metin, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.  

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Magazin dünyası Adriana Lima – Metin Hara aşkıyla çalkalanıyor. Atatürk Havalimanı’nda dudak dudağa görüntülenen çift, buradan gittikleri Bodrum’da da çevredekilere aldırış etmeden el ele yürüdüler.  

Yurt dışında katıldığı bir festivalden İstanbul'a gelerek Hara ile buluşan Lima'nın iki gün Bodrum'da kaldıktan sonra Gökova Körfezi ve Yunan adalarını kapsayan mavi tura çıkmayı planladığı öğrenildi.