Michal Pudelka’dan beklenen ERDEM x H&M fotoğrafları

Ünlü fotoğrafçı Michal Pudelka merakla beklenen ERDEM x H&M işbirliği için birbirinden çarpıcı fotoğraflarla özgün bir kampanya çekimi gerçekleştirdi.
 
 

 Michal Pudelka’dan beklenen ERDEM x H&M fotoğrafları
Dünyaca ünlü fotoğrafçı Michal Pudelka’nın kendi ellerinden çıkan ERDEM x H&M işbirliği koleksiyonun fotoğrafları nihayet gün yüzüne çıktı.
Pudelka kampanya için aile portresi konseptini yaratıcı bir şekilde ele aldı. Fotoğraflar, Baz Luhrmann’ın kampanya için çektiği kısa film sırasında, super modellere aktörlerin de katılmasıyla grup kareleri şeklinde çekildi.


 
“ERDEM dünyasındaki karakteleri canlandırarak, klasik aile portrelerini modern bir şekilde çekmek harika olur diye düşündük. ERDEM x H&M koleksiyonu bana hitap etti. Bu yüzden bu iş özgün ve yaratıcı anlamda kendimi sarj ettiğim bir iş oldu.’’ diyor Michal Pudelka. 
 
Kampanya süper modeller Saskia de Brauw, Imaan Hammam, Grace Hertzel, Fernando Cabral, Neels Visser ve Tony Ward ile çekildi. Modellere aktörler Ruby Dagnall, Tom Rhys Harries, Hero Fiennes Tiffin ve Harriet Walter eşlik etti. Çekim eski bir kır köşkünde geçiyor. Tıpkı ERDEM x H&M koleksiyonu gibi, köşk çiçeklerle bezenmiş, güzellik ve pozitif duygular saçıyor.


 
Koleksiyon tüm dünyada seçili H&M mağazalarında ve hm.com’da 2 Kasım’da satışa girecek. Bu çok özel koleksiyon Türkiye’de de sadece Zorlu, İstinye Park ve Ankara CEPA AVM mağazaları’nda satışa sunulacak.