Migros'tan ömür boyu garanti

Migros, 55'inci yılını müşterilerinin en çok talep ettiği kampanyalarla kutlayacak. 55 kuruşlu alışverişler ve ömür boyu garanti gibi kampanyalarıhayata geçirdiklerini belirten Migros Genel Müdürü Özgür Tort, “Bunlar sadık müşterilerimize teşekkür etme kampanyalarımız” dedi

Migros'tan ömür boyu garanti

SADIK MÜŞTERİYE TEŞEKKÜR

Migros Genel Müdürü Özgür Tort, içki, sigara ve garantili ürünler hariç satılan bütün ürünlerin ömür boyu Migros garantisinde olacağını söyledi. Tort, “Tüketiciler, kalitesinden memnun olmadığı veya kullanmadıkları ürünleri son kullanma tarihi geçse de değiştirecek” dedi. Migros’un 55’inci yılı için düzenlenen toplantıda konuşan Özgür Tort, 55’inci yılda müşterilerinin en çok istedikleri kampanyaları düzenlediklerini, bu şekilde sadık müşterilerine de teşekkür ettiklerini söyledi.

EKONOMİYE KAZANDIRILIYOR

Tüm tüketim mallarına ömür boyu iade hakkının, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir konu olduğunu söyleyen Özgür Tort, kampanya ile olası müşteri şikayetlerinin karşılanmasının ve israfı önlemenin amaçlandığını kaydetti. Özgür Tort, “Evinizdeki ürünün kalitesinden herhangi bir şikayetiniz yok ama kullanamamışsınız. Buzdolabınızda unutmuşsunuz, ürünün son kullanma tarihi de geçmiş, açmamışsınız. ‘Çöpe atmayın, getirin, iadesini alalım, ekonomiye kazandıralım’ diyoruz” açıklamasında bulundu.

55 KURUŞLUK ÜRÜNLER

Kampanyaların kasım boyunca süreceğini belirten Tort şöyle konuştu: “En çok talep gören ürünleri bedavaya yakın fiyatlarla sunacağız. Yarın 50 liralık alışveriş yapan müşterilerimiz 4 litrelik sütü 55 kuruştan alabilirken, arkasından bir kilogram tavuğun kilosu 55 kuruşa satılacak. Ayrıca tespit edilen eşya ve araç hırsızlığına karşı, Migros Club müşterileri son bir yılda kartlarındaki kayıtlı alışverişin 2 katına kadar Migros güvencesi altına alınacak. Bu, 3 bin liraya kadar geçerli olacak.”