Mina Başaran'la birlikte uçak kazasında hayatını kaybeden hostes Eda Uslu'dan ilginç fotoğraf

İran’da düşen Başaran Holding’e ait iş jetinin düşmesiyle hayatını kaybeden hostes Eda Uslu’nun uçağın pilotu Melike Kuvvet ile üç gün önce Dubai’de çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaştığı ortaya çıktı. Uslu o paylaşımında 'melek tablosu'ndaki kadının yerine fotomontajla kendi yüzünü koymuştu. 

12 Mart 2018, Pazartesi 15:04
A A
Başaran Holding’e ait Challenger 604 tipi özel iş jeti Birleşik Arap Emirlikleri’nin Şarika kentinden İstanbul’a gitmek üzere havalanmış ve bu akşam saatlerinde İran’ın güneyine düşmüştü. Uçakta bulunan iş adamı Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşının yanı sıra Kaptan Pilot Melike Kuvvet, İkinci Pilot Beril Gebeş ve uçağın hostesi Eda Uslu hayatını kaybetmişti.


Mina Başaran ve 7 arkadaşının öldüğü kazada flaş gelişme! Cenazeler dağdan böyle indirildi

  
Yaşanan kazanın ardından uçağın hostesi Eda Uslu’nun üç gün önce Dubai’de iş jetinin Kaptan Pilotu Melike Kuvvet ile birlikte akşam yemeği yerken fotoğraf çektirdiği ve sosyal medya hesabından paylaştığı anlaşıldı.


  
Kabin memuru Eda Uslu’nun yaklaşık 10 yıl TAV Havalimanları yer hizmetlerinde çalıştığı, bir süredir de Başaran Holding bünyesinde görev yaptığı öğrenildi.


Mina Başaran ve 7 arkadaşının öldüğü kazada aileler cenazeleri bekliyor

NE OLMUŞTU?


Birleşik Arap Emirlikleri'nden havalanan ve İstanbul'a giden uçak İran’ın güneydoğusundaki Çaharmahal ve Bahtiyari eyaletine bağlı Kiyar ilçesinde düştü ve jetteki 3'ü mürettebat 11 kişinin hayatını kaybetmişti. Ulaştırma Bakanlığı, uçakta bulunan 11 kişinin cesedine ulaşıldığını açıklamıştı. Cesetler uçağın düştüğü tepeden helikoptere taşınmıştı. 
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;