Mine Ayman 2-8 Ekim haftası Burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Kova burcundaki etkisi ile hareket halinde başlayabilir, aklımızdaki orijinal fikirleri hayata geçirmek için yeni girişimlerde bulunabiliriz. 
 

02 Ekim 2017, Pazartesi 13:41
A A
Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. Salı ve Çarşamba günleri Ay Balık burcunda ilerleyecek, her konuda hassas olabilir ve duygusal davranabiliriz. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve mistik konular ilgimizi çekebilir. Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir.

Perşembe ve cuma günleri Ay Koç burcunda ilerleyecek, yeni başlangıçlar için enerjimiz yüksek olabilir. 5 Ekim Perşembe 21:39’da Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte hayatımızın bir alanında tamamlanma, netleşme ya da büyük bir başlangıç yaşayabiliriz.

Özellikle burcu, yükseleni ya da Ay burcu Koç olanlar bu Dolunay’da önemli bir gelişme yaşayabilirler. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi, enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. Hafta sonu
ise Ay Boğa burcunda ilerleyecek, yavaşlayabilir ve her şeyi ağırdan alabiliriz.

İştahımız artabilir, kilo alımına ve tembelliğe karşı dikkatli olmak gerekebilir. Maddi konular gündemimizde olabilir, lüks harcamalar yapmak isteyebiliriz. Ay Boğa burcundayken kırmızı ve turuncu renkleri enerjimizi arttırabilir.

ŞANSLI BURÇLAR


KOÇ, ASLAN, YAY, BAŞAK, BOĞA, OĞLAK

BURÇ ŞARKILARI


KOÇ: HANDE YENER – BENDEN SONRA


BOĞA: KUTSİ – YAPMA DEDİM SANA


İKİZLER: ÇINARA – KANDIRAMAZSIN


YENGEÇ: GÜLŞEN FT. OZAN ÇOLAKOĞLU – BÜYÜK HATIRIN VAR


ASLAN: ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN BARİ


BAŞAK: MURAT DALKILIÇ FT. OĞUZHAN KOÇ – AŞİNAYIZ


TERAZİ: MERVE KÜÇÜKAYTEKİN – ÇORBA


AKREP: TUĞBA YURT – İNCEDEN İNCEDEN


YAY: SEZEN AKSU – MANİFESTO


OĞLAK: AYŞEGÜL COŞKUN – DUVARDAKİ GÜLÜŞLER


KOVA: YAŞAR – NARA


BALIK: ERKAN GÜLERYÜZ – GEL BARIŞALIM ARTIK

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;