Mine Ayman'dan 10-16 Temmuz haftası burç yorumları

Mine Ayman 10-16 Temmuz haftasını sizler için yorumladı. Aşk, iş, sağlık bu hafta size neler getirecek hepsi Mine Ayman'ın yazısında...

Mine Ayman'dan 10-16 Temmuz haftası burç yorumları
Merhaba, haftaya Ay’ın Kova burcundaki etkisi ile enerji dolu başlayabilir ve aklımıza gelen orijinal fikirleri hayata geçirebiliriz. Bu etki salı ve çarşamba günleri de devam edeceği için hareket halinde olabilir ve işlerimizi hızlı bir şekilde halledebiliriz.

Ay Kova’dayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. Perşembe ve cuma günleri Ay Balık burcunda ilerleyecek, ruh halimiz duygusal ve hassas olabilir. Geçmişe özlem duyabilir, eski anılarda yolculuk yapabiliriz. Sezgilerimiz çok güçlü olabilir ve içimize doğanlar gerçekleşebilir.

Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir. Hafta sonu ise Ay Koç burcunda ilerleyecek, yeni başlangıçlar için kendimizi hazır hissedebiliriz. Enerji dolu olabilir ve harekete geçebiliriz.  Ay Koç burcundayken kırmızı rengi enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir.

ŞANSLI BURÇLAR

KOVA, İKİZLER, TERAZİ, KOÇ, ASLAN, YAY

KOÇ: AYŞE HATUN ÖNAL – OLAYBOĞA: CEM KILIÇ – NASIL BİR İNSANSINİKİZLER: DENİZ GENÇAY FT. ÖZGÜR ALTER – KİBİRYENGEÇ: HANDE YENER – BAKCAZ ARTIKASLAN: MURAT GÜNEŞ – KALP FARKIYLABAŞAK: ERKAN GÜLERYÜZ – GEL BARIŞALIM ARTIKTERAZİ: OZAN ÜNLÜ – BEN ÖLÜRSEMAKREP: SİNAN AKÇIL FT. SERDAR ORTAÇ – YÜZYILIN AŞKIYAY: TUFAN – SEVDA HİKAYESİOĞLAK: YAŞAR – NARAKOVA: ÖZGÜN – GELMİYOR MUSUN?BALIK: OKAY BARIŞ – BETER OL