Mine Ayman'dan 12-18 Mart haftası burç yorumları

Haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile iş odaklı başlayabilir ve geleceğimizi daha fazla düşünebiliriz. Düşüncelerimiz ciddileşebilir, önemli konulara yoğunlaşarak ailemizi ve geleceğimizi daha fazla düşünüp plan yapabiliriz. Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz.

11 Mart 2018, Pazar 18:22
A A
Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir. Salı ve Çarşamba günleri Ay Kova burcunda ilerleyecek; aklımızdaki orijinal fikirleri hayata geçirmek için yeni girişimlerde bulunabiliriz. Hareket halinde olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi Ay Balık burcunda ilerleyecek ve Cumartesi 16:12’de Yeni Ay Balık burcunda gerçekleşecek. Bu günlerde duygusal olabilir ve geçmişteki bir konuyla ilgili tamamlanma ya da bitiş yaşayıp, kendimize yeni bir sayfa açma kararı alabiliriz.

Ay Balık burcunda ilerlerken; sezgilerimiz güçlü olabilir ve mistik konular ilgimizi çekebilir. Geçmişi düşünebilir ve anılarda yolculuk yaparak özlem duyduğumuz günleri hatırlayabiliriz.

Romantik, yardımsever ve sezgisel olabiliriz. Rüyalarımızda önemli mesajlar alabilir ve içimize doğan şeyler gerçekleşebilir.

Din, felsefe ve astroloji gibi derin konulara yoğunlaşabiliriz.

Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir. 17 Mart Cumartesi 19:40 itibariyle mücadele gezegeni Mars artık Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak, 16 Mayıs’a kadar sürecek olan bu dönemde kafamıza koyduğumuz bir konuda daha hırslı ve kararlı olabilir, kendimizi yoğun bir şekilde aklımızdaki işe verip başarılı olabiliriz.

18 Mart Pazar günü ise Ay Koç burcunda ilerleyecek, enerjimiz artabilir ve yeni haftaya başlarken cesur girişimlerde bulunabiliriz. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi, enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 

ŞANSLI BURÇLAR

OĞLAK, BOĞA, BAŞAK, AKREP, YENGEÇ, BALIK

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: ŞEYMA ÖZBAY – HERKES KONUŞUR


BOĞA: TUĞBA YURT – İNCEDEN İNCEDENİKİZLER: OĞUZHAN KOÇ – VERMEM SENİ ELLERE


YENGEÇ: AYDIN KURTOĞULU – SÖZASLAN: AYNUR AYDIN FT. TURAÇ BERKAY – BANA AŞK VER


BAŞAK: BAHADIR TATLIÖZ – SU YOLUNU BULUR


TERAZİ: DERYA ULUĞ – NE MÜNASEBETAKREP: ELÇİN SANGU FT. BARIŞ ARDUÇ – BU SU HİÇ DURMAZ


YAY: KENT FT. DELLA MILES – YALAN


OĞLAK: FERHAT GÖÇER – SEN ELİMDEN TUT


KOVA: FONDİP – YARA


BALIK: EDİS – ROMAN

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.