Mine Ayman'dan 18-25 Aralık haftası burç yorumları

Haftaya pazartesi 09:31’de Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ay etkisi altında başlıyoruz, yeni başlangıçlar için kendimizi hazır hissedebilir, Yay burcunda devam eden Merkür retrosunun etkisi ile eskiden gittiğimiz yerlere yeniden yolculuk planı yapabilir ya da eski bir eğitime yeniden başlayabiliriz.
 

17 Aralık 2017, Pazar 21:34
A A
Ay Yay burcunda ilerlerken meraklı bir ruh hali içinde yeni şeyler öğrenebilir ve hareket halinde olabiliriz. Yeni bir şeyler keşfetmek için enerjimiz yüksek olabilir. Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

Salı ve çarşamba günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek, gündemimizdeki konular aile, iş ve para odaklı olabilir, geleceğimizi daha fazla düşünmeye başlayabiliriz.

Düşüncelerimiz ciddileşebilir, önemli konulara yoğunlaşarak ailemizi ve geleceğimizi daha fazla düşünüp plan yapabiliriz. Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz. Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

20 Aralık Çarşamba 07:49 itibariyle disiplin gezegeni Satürn artık Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak! 2020 yılının sonuna kadar devam edecek olan bu dönemde, özellikle burcu ya da yükseleni Oğlak, Yengeç, Koç ve Terazi olanların sorumlulukları artabilir ve yeni bir sınav dönemine girebilirler.

Perşembe, cuma ve cumartesi günleri Ay Kova burcunda ilerleyecek, aklımızdaki orijinal fikirleri hayata geçirmek için yeni girişimlerde bulunabiliriz. Hareket halinde olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir.

21 Aralık Perşembe 19:28 itibariyle Güneş artık Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak, bir ay boyunca aile ve maddi konulara daha fazla yoğunlaşabiliriz.

23 Aralık 04:50’de Merkür retrosu Yay burcunda sona erecek, artık iletişim dünyamız hızlanabilir ve aklımızdaki planları gerçekleştirmek için önümüzdeki günlerde harekete geçmeye başlayabiliriz.

ŞANSLI BURÇLAR

OĞLAK, BOĞA, BAŞAK, YAY, KOÇ, ASLAN

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: AYŞE ÇINAR – ÇIKI ÇIKI


BOĞA: HANDE YENER – VAY


 İKİZLER: MANUŞ BABA – ETEĞİ BELİNDE


 YENGEÇ: MURAT DALKILIÇ – RİVAYET


ASLAN: FERHAT GÖÇER FT. VOLGA TAMÖZ - GÜNAH


BAŞAK: SERHAN YASDIMAN – BENİ Mİ BULDUN?


TERAZİ: SİMGE – ÜZÜLMEDİN Mİ


AKREP: TUĞBA YURT – İNCEDEN İNCEDEN


YAY: HADİSE – SIFIR TOLERANS


OĞLAK: ERSAY ÜNER – İKİ AŞIK


KOVA: ERSOY DİNÇ – BEN DE İNSANIM


BALIK: BURAY – SAHİDEN

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;