Mine Ayman'dan 23-29 Ekim haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Yay burcundaki etkisi ile hareket halinde hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Meraklı ve öğrenmeye açık olabilir, yeni bir eğitime başlayabiliriz. 

22 Ekim 2017, Pazar 19:09
Mine Ayman'dan 23-29 Ekim haftası burç yorumları
Seyahat planı yapabilir ve yeni yerler keşfedip, farklı insanlarla tanışabiliriz. Bu etki salı günü de devam edecek, Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

23 Ekim Pazartesi 08:27 itibariyle Güneş artık tutkulu Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca hayatımızın bir alanında köklü bir değişim ve yenilenme yaşayabiliriz. Özellikle burcu, yükseleni ya da Ay burcu Akrep olanlar bu dönemde daha dikkat çekici ve girişimci olabilirler.

Çarşamba, perşembe ve cuma günleri Ay Oğlak burcunda ilerleyecek; gündemimizdeki konular aile, iş ve para odaklı olabilir, geleceğimizi daha fazla düşünmeye başlayabiliriz. Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz.

Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir. Hafta sonu ise Ay çılgın Kova burcunda ilerleyecek, aklımıza estiği gibi davranabilir ve aklımıza gelen orijinal fikirleri hayata geçirebiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

ŞANSLI BURÇLAR
AKREP, YENGEÇ, BALIK, BAŞAK, KOVA, OĞLAK

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: ANIL ÖZCAN – GİTMEBOĞA: ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN BARİİKİZLER: BURAY – SAHİDENYENGEÇ: ERKAN GÜLERYÜZ – GEL BARIŞALIM ARTIKASLAN: FERHAT GÖÇER – YAZ BAŞAK: GÜLŞEN FT. OZAN ÇOLAKOĞLU – BÜYÜK HATIRIN VARTERAZİ: KUTSİ – YAPMA DEDİM SANAAKREP: MURAT DALKILIÇ FT. OĞUZHAN KOÇ – AŞİNAYIZYAY: VOLKAN KOŞAR – HADİ GEL BALIĞA ÇIKALIMOĞLAK: ÇINARA – KANDIRAMAZSINBALIK: TUĞBA YURT – İNCEDEN İNCEDEN


 
Yandex.Metrica