Mine Ayman'dan 25-31 Aralık haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Balık burcundaki etkisi ile duygusal bir başlangıç yapıyoruz ama gün boyu Ay boşlukta olacağı için kafamız çok karışık olabilir ve karar vermekte zorlanabiliriz

22 Aralık 2017, Cuma 18:44
A A
Bugün önemli bir karar vermemekte fayda görüyorum. Her konuda hassas olabilir ve duygusal davranabiliriz. Geçmişi düşünebilir ve anılarda yolculuk yaparak özlem duyduğumuz günleri hatırlayabiliriz.

Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir. Pazartesi 08:26 itibariyle aşk gezegeni Venüs artık Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak, aşkla ilgili konularda daha ciddi düşünebilir ve gelecekle ilgili planlar yapabiliriz.

Özellikle burcu ya da yükseleni Oğlak olanlar 18 Ocak’a kadar sürecek olan bu dönemde çok şanslı ve dikkat çekici olabilirler.

Salı ve çarşamba günleri Ay Koç burcunda ilerlemeye başlayacak ve enerjimiz artacak, yeni başlangıçlar için kendimizi hazır hissedebiliriz. Çabuk sinirlenebileceğimiz için tartışma ve kavgalara karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi, enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 

Perşembe ve cuma günleri Ay Boğa burcunda ilerleyecek ve düşüncelerimizde inatçılığa karşı dikkatli olmamız gerekecek. Yavaşlayabilir ve her şeyi ağırdan alabiliriz. İştahımız artabilir, kilo alımına ve tembelliğe karşı dikkatli olmak gerekebilir. Maddi konular gündemimizde olabilir, lüks harcamalar yapmak isteyebiliriz. Ay Boğa burcundayken kırmızı, turuncu ve mercan renkleri enerjimizi arttırabilir.

Hafta sonu ve yeni yıl gecesi Ay İkizler burcunda olacak, keyifli ve eğlenceli ortamlarda dostlarımızla vakit geçirmek isteyebiliriz. İletişim dünyamız canlanabilir, yazışma ve konuşmalarımız artabilir. Yeni anlaşmalar yapabiliriz. Sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirip yeni insanlarla tanışabiliriz. Ay İkizler burcundayken turuncu rengi pozitif enerjimizi arttırabilir. 

ŞANSLI BURÇLAR


OĞLAK, BOĞA, BAŞAK, AKREP, YENGEÇ, BALIK

BURÇ ŞARKILARI


KOÇ: BURAY – SAHİDEN

 
BOĞA: BETÜL DEMİR – MEŞGUL


İKİZLER: FERHAT GÖÇER FT. VOLGA TAMÖZ - GÜNAH


YENGEÇ: TUĞBA YURT – İNCEDEN İNCEDEN


ASLAN: SİMGE – ÜZÜLMEDİN Mİ


BAŞAK: SERHAN YASDIMAN – BENİ Mİ BULDUN?


TERAZİ: ERSOY DİNÇ – BEN DE İNSANIM


AKREP: HADİSE – SIFIR TOLERANS


YAY: HANDE YENER – VAY


OĞLAK: ERSAY ÜNER – İKİ AŞIK


KOVA: MANUŞ BABA – ETEĞİ BELİNDE


BALIK: MURAT DALKILIÇ – RİVAYET

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;