Mine Ayman'dan 26 Haziran -2 Temmuz haftası burç yorumları

Merhaba, pazar günümüzü Ay’ın Yengeç burcundaki etkisi ile ailemize düşkün bir şekilde geçirebilir ve evde vakit geçirmeyi tercih edebiliriz

25 Haziran 2017, Pazar 18:26
A A
Çok duygusal olabilir ve sevdiklerimizin sorunlarıyla ilgilenebiliriz. Ay Yengeç burcundayken sarı, beyaz ve gümüş rengi enerjimizi dengeleyebilir.

Pazartesi ve salı günleri Ay Aslan burcunda ilerliyor ve enerjimiz artıyor. Kendimize olan güvenimiz artacak, sosyal ortamlarda arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirebiliriz. Ay Aslan’dayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir.

Çarşamba ve perşembe günleri Ay Başak burcunda ilerleyecek, her konuda çok detaycı olabilir ve yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. İş görüşmeleri için uygun günlerde olacağız. Ay Başak’tayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Cuma ve hafta sonu Ay Terazi burcunda ilerleyecek, güzellik ve sanatla ilgili konular gündemimizde olabilir. Güzelliğimizle daha fazla ilgilenebilir ve bakımlarımızı yaptırabiliriz. Ay Terazi burcundayken yeşil ve pembe renkleri enerjimizi arttırabilir.

ŞANSLI BURÇLAR
YENGEÇ, AKREP, BALIK, BAŞAK, OĞLAK, BALIK

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: AYNUR AYDIN – DAMLA DAMLA


BOĞA: AYŞE HATUN ÖNAL – OLAY


İKİZLER: ERKAN GÜLERYÜZ – GEL BARIŞALIM ARTIK

 
YENGEÇ: GÜLŞEN – HER GECE


ASLAN: HANDE YENER – BAKCAZ ARTIK


BAŞAK: OKAY BARIŞ – BETER OL


TERAZİ: OZAN ÜNLÜ – BEN ÖLÜRSEM


AKREP: ÖZGÜN – GELMİYOR MUSUN?


YAY: SİNAN AKÇIL FT. SERDAR ORTAÇ – YÜZYILIN AŞKI


OĞLAK: TUFAN – SEVDA HİKAYESİ

 
KOVA: SİNAN CECELİ FT. ECE SEÇKİN – O LA LA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;