Mine Ayman'dan 29 Mayıs-4 Haziran haftası burç yorumları

Haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki etkisi ile güven ihtiyacı içinde başlayabilir ve Ay boşlukta olacağı için huzursuz olabiliriz.

28 Mayıs 2017, Pazar 18:24
A A
Saat 15:12 itibariyle Ay Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak ve enerjimiz artacak. Kendimizle daha fazla ilgilenebilir, daha çok önemsenmek ve beğenilmek isteyebiliriz.

Bu etki salı ve çarşamba günleri de devam edeceği için sevdiklerimize jestler yapabiliriz. Ay Aslan burcundayken altın sarısı rengi enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir.

Perşembe ve cuma günleri Ay Başak burcunda ilerleyecek ve her konuda daha detaycı olacağız. Yarım kalan işlerimizi tamamlayabilir ve hayatımızda önemli düzenlemeler yapabiliriz. Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Hafta sonu ise Ay Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak, daha sosyal olabilir ve iletişim dünyamızı canlandırarak ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Partnerimizle planlar yapabilir ve ilişkimizi güçlendirmek için önemli adımlar atabiliriz. Ay Terazi burcundayken pembe ve yeşil renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir.

Pazar günü saat 19:15 itibariyle mücadele gezegeni Mars Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak, 20 Temmuz’a kadar sürecek olan bu süreçte özellikle ailemiz ve evimizle ilgili yeni girişimlerde bulunmamız gerekebilir. Burcu, yükseleni ya da Ay burcu Yengeç olanlar bu dönemde cesur girişimlerde bulunabilirler.

ŞANSLI BURÇLAR

YENGEÇ, AKREP, BALIK, İKİZLER, KOVA, TERAZİ

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: AYNUR AYDIN – DAMLA DAMLA


BOĞA: AYŞE HATUN ÖNAL – OLAY

 
İKİZLER: BİLGE NİHAN FT. BAHADIR TATLIÖZ - NET


YENGEÇ: DERYA ULUĞ – CANAVAR


ASLAN: EMRAH KARADUMAN FT. ALEYNA TİLKİ – CEVAPSIZ ÇINLAMA


BAŞAK: ERKAN GÜLERYÜZ – ŞİRA YILDIZI

 
TERAZİ: TUFAN – SEVDA HİKAYESİ


AKREP: TUĞBA YURT – DESTUR


YAY: MUTLU GENÇ – YIKILA YIKILA
 


OĞLAK: YAŞAR – NARA
 


KOVA: HANDE YENER – BAKICAZ ARTIK

 
BALIK: SİNAN AKÇIL FT. SERDAR ORTAÇ – YÜZYILIN AŞKI

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;