Mine Ayman'dan 7-13 Ağustos haftası burç yorumları

Haftaya Kova burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’nın etkisi altında başlıyoruz, bu hafta herkes için önemli gelişmelerin yaşanacağı bir hafta olabilir
 

06 Ağustos 2017, Pazar 18:16
A A
Özellikle burcu ya da yükseleni Kova, Aslan, Akrep ve Boğa olanlar bu tutulmadan daha fazla etkilenip, hayatlarında önemli bir bitiş ya da başlangıç yaşayabilirler.

Pazartesi ve salı günleri Ay Kova burcunda ilerleyecek, bu hafta boyunca gerginliklere ve ani durumlara karşı dikkatli olalım, mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir.

Çarşamba ve perşembe günleri Ay Balık burcunda ilerleyecek, geçmişi düşünebilir ve içsel hesaplaşmalar yaşayıp kötü anılardan arınabiliriz.Romantik, yardımsever, sezgisel ve her konuda çok hassas olabiliriz. Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Cuma ve hafta sonu Ay Koç burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak. Yeni başlangıçlar ve girişimler için kendimizi hazır hissedebiliriz. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir.

13 Ağustos itibariyle iletişim gezegeni Merkür Başak burcunda geri hareketine başlayacak ve bu dönem 31 Ağustos’a kadar sürecek. Bu dönemde genel anlamda herkesin iletişim dünyasında aksaklıklar ve sorunlar yaşanabilir. Yeni başlangıçlar ve önemli kararlar için Merkür retrosunun bitmesini beklemek faydalı olacaktır.

ŞANSLI BURÇLAR

KOVA, İKİZLER, TERAZİ, KOÇ, ASLAN, YENGEÇ

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: KAYRA – AŞK TAAMMÜDEN

 
BOĞA: HANDE YENER – BAKICAZ ARTIK

 
İKİZLER: ERKAN GÜLERYÜZ – GEL BARIŞALIM ARTIK


YENGEÇ: EDİS – ÇOK ÇOK


ASLAN: GÜLŞEN FT. OZAN ÇOLAKOĞLU – BÜYÜK HATIRIN VAR


BAŞAK: HADİSE – ŞAMPİYON


TERAZİ: SEZEN AKSU – MANİFESTO


AKREP: BERKSAN – AŞKA

 
YAY: AYŞEGÜL COŞKUN – DUVARDAKİ GÜLÜŞLER

 
OĞLAK: CEM KILIÇ – NASIL BİR İNSANSIN

 
KOVA: ALEYNA TİLKİ – SEN OLSAN BARİ

 
BALIK: KUTSİ – YAPMA DEDİM SANA

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;