Mine Koşan'dan boşanma sürprizi

Ünlü şarkıcı Mine Koşan ile kendisinden 23 yaş küçük eşi Erhan Yeşil'in büyük aşkı çabuk bitti

17 Kasım 2010, Çarşamba 14:35
A A

Mine Koşan kendisinden 23 yaş küçük Erhan Yeşil'den şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmaya hazırlanıyor.

Yarışmada birinci olduktan sonra önce Edirne'de çalıştığı tüp bayiindeki işini bırakan, ardından kızı Aleyna'nın (4) annesi Özlem Aprin'den boşanan Yeşil, kısa süre sonra da yarışmadaki partneri Koşan ile evlenmişti.

Aprin kendisinden boşanan Erhan Yeşil'in Mine Koşan ile evlendiğini televizyondan tesadüfen öğrenmiş ve nafaka davası açmıştı.

DAVA BAYRAM SONRASINDA

Milliyet'în haberine göre Erhan Yeşil'in Mine Koşan ile mutluluğu da çok uzun sürmedi. Mine Koşan, bir ay önce evini terk eden Erhan Yeşil'den boşanmak için avukatı Vahap Şimşek'e talimat verdi. Şimşek, Erhan Yeşil'e Mine Koşan ile anlaşmalı boşanması için bir araya gelip uzlaşmayı önerdi. Öneriye önce sıcak bakan Erhan Yeşil, buluşma günü ise randevuya gitmedi.

Eşinin sorumsuz davranışlarına daha fazla tahammül edemeyeceğini belirten Mine Koşan, Kurban Bayramı sonrası boşanma davası açacak.

Mine Koşan'ın eşine evliliğinin ilk gününden itibaren elinden gelen desteği yaptığını belirten avukatı Şimşek, "Maddi ve manevi tazminat taleplerimiz olacak. Çünkü Mine Hanım, Erhan Bey'in eski eşine ödemediği nafaka borçlarını bile icralık olduğu için ödemiş, eşinin yanında olmuştur" diye konuştu.            
 
MİLLİYET

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;