Miranda Vasquez'in tecavüz yalanı attığı mesajlarla ortaya çıktı

Hadid kardeşlerin babası Mohammed Hadid'in tecavüzüne uğradığını öne süren 23 yaşındaki model Miranda Vasquez'ın Hadid'e çıplak fotoğraflar ve cinsel içerikli mesajlar attığı ortaya çıktı

13 Mart 2018, Salı 16:44
A A
Hadid kardeşlerin babası Mohammed Hadid, genç model Miranda Vasquez'in tecavüz iddialarına fotoğraflar ve mesajlarla yanıt verdi. Hadid, kadının kendisinden para sızdırmaya çalıştığını söyledi.


MİRANDA VASQUEZ'İN TECAVÜZ İDDİASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ


Ünlü model kardeşler Bella ve Gigi Hadid'in babaları Mohammed Hadid'in başı tecavüz iddialarıyla dertte. 23 yaşındaki model Miranda Vasquez, geçtiğimiz ay 69 yaşındaki iş adamının tecavüzüne uğradığını iddia etmişti.


MOHAMMED HADİD İDDİALARI REDDETTİ


İş adamının kendisiyle görüşmek için kızlarını kullandığını öne süren Vasquez, Los Angeles'ta buluştuklarını ve daha önce reddetmesine rağmen alkol aldıktan sonra Hadid'in yatağında uyandığını söyledi. Hadid, suçlamaları reddederken konu mahkemeye taşındı.


TELEFON MESAJLARINI DELİL OLARAK SUNDU


Genç kadınla kendi isteğiyle görüştüğü yönünde ifade veren Hadid, mahkeme dosyalarına girmesi için telefon mesajlarını sundu.

Vasquez'in kendisine cinsel içerikli mesajlar ve fotoğraflar gönderdiğini savunan Hadid, modelin para sızdırmaya çalıştığını, bunu reddedince de böyle bir iddia ortaya attığını söyledi.

İşte ünlü modelin attığı mesaj ve gönderdiği resimler;

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.