Mustafa Ceceli eşi Selin İmer'le ilk fotoğrafını tatilden paylaştı!

6 yıllık eşi Sinem Gedik'ten boşandıktan 45 gün sonra Selin İmer ile evlenen Mustafa Ceceli eşiyle birlikte ilk pozunu tatilden paylaştı
 

23 Temmuz 2017, Pazar 17:25
A A
6 yıllık eşi Sinem Gedik’ten tek celsede boşanıp, Selin İmer’e olan aşkını ilan eden Mustafa Ceceli, 10 Temmuz akşamı aile asında sade bir nikah ile ikinci kez dünya evine girmişti.

Boşandıktan kısa süre sonra Selin İmer ile bir ilişkisini olduğu basına sızan samimi fotoğraflarla ortaya çıkan Mustafa Ceceli, başta kendi hayranları olmak üzere çok kişinin eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

İkili, boşanma sürecinde basına sızan fotoğraflarının ardından birlikte kamera karşısına çıkmaktan kaçınmış, sosyal medya hesaplarından düğün gününde dahi hiçbir şekilde paylaşım yapmamıştı. Ancak çiftin sessizliği kısa sürdü.


Selin İmer hamile iddiası


YORUMA KAPALI
Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer ile birlikte tatil için Fransa'yı tercih etti. Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer ile Nice'ten bir fotoğraf çekerek, sosyal medya hesabından ilk kez payalaştı.

Birliktelikleriyle günlerce eleştiri alan Mustafa Ceceli bu paylaşımını yorumlara kapatmayı da ihmal etmedi.SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;