Müzik Dinleyerek Uyumaktan Çekinmeyin!

Eminiz birçok müziksever teknoloji kullanıcısı, bir yandan müzik dinlerken uykuya dalmayı çok seviyordur. Fakat bilgisayarın açık kalması sorunu ne olacak? Gelin bunu çözümlendirelim...

Cuma, 03 Eylül 2010 - 09:56

Müzik Dinleyerek Uyumaktan Çekinmeyin!

Kısık ses ile müzik dinleyerek uyuyakalmak kimin hoşuna gitmez ki? Tamam, bazı insanlar müzik dinlerken uyuyamıyor fakat eminiz müzik eşliğinde uyumak isteyenlerin sayısı da az değil. Bu deneyimi yaşamak istiyor, fakat sabaha kadar bilgisayarın açık kalmasını istemiyorsanız, tam size göre bir yazılım mevcut!

Goodnight Timer ismiyle yayınlanan bir yazılım, kullanıcıya iki adet seçenek sunuyor. Bunlardan biri, kaç dakika sonra bilgisayarın kapanacağı ayarı iken, diğeri ise bilgisayardan gelen sesin hangi aralıklarla azalacağı ve kaç dakika sonra azalmaya başlayacağı ile ilgili bir ayar. Yani bu ücretsiz yazılım sayesinde sadece bilgisayarınızın kapanma saatini değil, müziğin de sesinin giderek azalmasını sağlıyorsunuz. Bu da haliyle uykuya dalmanızı kolaylaştırıyor. Tamamen ücretsiz olan bu yazılım, eminiz birçoğunuzun müzik ile uyumasını sağlayacak. Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.