Önceki Fotolar

Nail Keçili’den Hülya Avşar’a akıllara zarar benzetme

Cumartesi Postası, Yerin Kulağı Var köşesinde yazdı... İş adamı Nail Keçili’nin Hülya Avşar’a ithafen yaptığı benzetme duyanları hayrete düşürdü

14 Ekim 2017, Cumartesi 05:49
A A

Altına DA, “Hülya, sen benim dostumsun, kardeşimsin. İleriki yıllarda rahmetli Cahide Sonku gibi olma kardeşim” yazdı.

Cahide Sonku, hayatının son günlerini izbe bir evde ispirto içerek sefalet içinde geçirmişti.

Bakalım Hülya Avşar ne cevap verecek?

ESKİSİYLE YENİSİ BİR ARADA

ESKİSİYLE YENİSİ BİR ARADA

İstanbul Bebek’teki Happily Ever After’ın sahibi Ayşe-Taner Kucuroğlu, beş çocuklarına rağmen Mayıs ayında boşandı. Taner Kucuroğlu’nun evliyken İtalyan Isabella Navara ile aşk yaşadığını bu köşede okumuştunuz. Taner Kucuroğlu İtalyan sevgilisinden ayrılıp Rus Anastasia Chernobrivetc ile birlikte olmaya başladı. Yukarıdaki fotoğraf Bebek’teki lokantalarında çekildi.

Ayşe Hanım, “Taner ile mekanı birlikte işletmeye devam ediyoruz. Özel hayatımızla işimizi birbirine karıştırmıyoruz” diyor.

LONDRA’YA TÜRK HAMAMI YAPTIRIYOR

LONDRA’YA TÜRK HAMAMI YAPTIRIYOR

20 senedir Türkiye’den uzakta, Fas ve İngiltere’de yaşayan Ayşegül (Nadir) Tecimer, yaz başından beri sık sık Bodrum ve İstanbul’a gelip gidiyor. Geçen hafta yine İstanbul’daydı. Sebebini öğrendim. Ayşegül Hanım, Londra’daki ünlü bir sağlık merkezi için ultra lüks bir Türk hamamı yaptırıyormuş. Sağlık merkezi sahibini İstanbul’a getirmiş, birlikte tarihi hamamları gezmişler.

AŞK ATEŞİ YİNE YANDI

AŞK ATEŞİ YİNE YANDI

Rock müziğin başarılı solisti Şebnem Ferah, uzatmalı aşkı Çağkan Demiralp’ten 2015 sonunda ayrılmıştı. Ardından Feniş Holding’in patronu Sedat Aloğlu’nun büyük oğlu Selhan ile sevgili olmuştu.

Ama bu beraberlik uzun sürmemişti. Yaklaşık bir yıldır görüşmeyen eski aşıklar geçen hafta Beykoz Koru Sosyal Tesisleri’nde başbaşa romantik bir akşam yemeği yediler. Selhan Aloğlu geçtiğimiz yıllarda Yeşim Salkım ile de aşk macerası yaşamıştı.

SOSYETEDE TASARIMCI BEREKETİ

SOSYETEDE TASARIMCI BEREKETİ

Sosyetik güzeller birer birer modacı oluyor. 10 yıl önce Şebnem Çapa ve Siren Ertan ile başlayan tasarımcılık trendi hızla yayılıyor. Arzu Sabancı, Aylin Tahincioğlu, Derin Mermerci, Yasemin Özilhan, Ayşe Boyner, Ceylan Çapa bir süre önce modaya el atmıştı. Akımın son takipçisi Edvina Sponza da, ailesinin sahibi olduğu Sponza markası için mücevher tasarlayacak.

HARVARD’LI OLUYOR

HARVARD’LI OLUYOR

Ender Mermerci’nin büyük kızı Tansa Mermerci Ekşioğlu 1997’de Amerika’nın en prestijli üniversitelerinden Brown’ın uluslararası ilişkiler ve ekonomi bölümünden mezun olmuştu. Yüksek lisans için Harvard Üniversitesi’ne başvurmuş ve kabul edilmiş. Amerika, New York’ta ev kiralayan Tansa Mermerci, oğulları Mehmet Pars ve Sinan San ile burada yaşayacak. Oğulları da Amerika’da eğitim alacak.